SVOC'01 JEUGD VOETBAL
Speurtocht SVQC01 jeugdvoetbal E-F en Mini-P
zaterdag 30 januari 2010
We verwachten iedereen die ingedeeld staat om uiterlijk 9.20 uur in de kantine van
sportpark.
Van de leiding (zie vetgedrukt) verwachten we dat ze allen met de auto komen.
We willen het gezamenlijk om 12.45 uur weer afsluiten in de kantine.
Groep 1. (8)
Jom Wennekers
Luc Kleeven
Roel Sanders
Sjoerd Classens
Jarno Zanders
Rik Kleeven
Dorien Keunen
Lars Voermans
Denny Wismans
Paul Classens
Groep 5. (7)
Jort Heidens
Max Janssen
Job Wismans
Sep Vollenberg
Jesper Voermans
Jimi Hendrikx
Maud Seykens
Groep 2. (8)
Marco Zanders
Tom Janssen
Tom Kleeven
Daan Willemssen
Luc Saris
Maud Classens
Luc Peeters
Rob Willems
Ronald Keunen
Coert Willemssen
Groep 6. (7)
Dirk Duijkers
Patrick Bossy
Luuk Steeghs
Rens Franssen
Jannes Kersten
Celine Zanders
Niek Loonen
Groep 3. (7)
Joost Gommans
Luke Arts
Jesse Craenmehr
Gijs Wismans
Cas Loonen
Freek Vissers
Noortje Versieyen
Marcel Franssen
Martien Steeghs
Groep 7. (7)
Bo Cuenen
Mike Voermans
Giel Vissers
Job Maas
Daan v. Rijs wij ck
Nick Voermans
Wout Geurts
Groep 4. (7)
Teun Heidens
Dani Panhuis
Maik Flinsenberg
Jesper Weys
Thom Arts
Marijn Peeters
Luuk Loonen
Toon Knoops
Mark Kleeven
Groep 8. (7)
Luc Willemssen
Gijs Duijkers
Dermis Zanders
Sem Hendrix
Kild Nellen
Jorrick Classens
Jaimy Steeghs
Denny Caelen John Voermans
Frieda Versieyen Rene Voermans
Leiding bij de spellen: deze verwachten1
van het sportpark
Maikel Wennekers Rene Duijkers
Marcel Classens Ruud Saris
om 9.00 uur op de parkeerplaats
Lei Nelissen
Joost Deenen
Giel Kersten
Gerrit Keunen
Koen Arts (auto)
William Boom
Theo Rijbroek
Harm Maas (auto)
Martien Thijssen
Programma zaterdag 6 februari.
79401 SVOC'01 A-1 - Merselo A-1G
79632 Baarlo A-2 -SVOC'01 A-2
Rijden: Peeters(S)-v:d.Mortel-Classens(B)-Fleurkens
80187 TSC'04 B-1 -SVOC'01 B-1
Rijden: Lemmen-Peeters(Sid)-Versleijen-Nelissen
82013 Volharding C-2G -SVOC'01 C-1G
Rijden: Keunen-Gommans(N)-Heetkamp-Baltussen
83883 SVOC'01 D-1G -Merselo D-1G
83793 SVOC'01 D-2 - SV Oostrum D-2G
15:00u
14:30u
14:00u
13:00u
11:30u
11:00u
13:30u
13:00u
12:00u