LteSÜ Prins Toon VI, UI VUR-ÜÜT Garagebedrijf "De Kreitenberg Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 9 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Telefoneren met de school Afgelopen vrijdag 15 januari a.s. zou de Stek zijn overgeschakeld op telefoneren via de glasvezelkabel. Dit is echter nog niet gebeurd, omdat een technische aanpassing gedaan moet worden. Dit zou gebeuren door het bedrijf, dat ook onze internetvoorziening beheert. Aldaar was blijkbaar iets in de communicatie misgegaan. Er wordt een nieuwe afspraak gemaakt. We houden u op de hoogte. Luizencontrole Helaas zijn we op onze school momenteel niet luizenvrij; daarom is er maandag jl. extra gecontroleerd door ons luizenteam en volgende week maandag, 25 januari, zal er nog een keer gecontroleerd worden. Wilt u ervoor zorgen dat er dan geen gel en zo min mogelijk speldjes e.d. in de haren zitten. Blijf s.v.p. wel uw kind(eren) regelmatig op luizen en/of neten controleren. Speelplaats De werkgroep, die zich het afgelopen halfjaar heeft gebogen over een nieuw uiterlijk van de speelplaats, heeft goed werk verricht. Er ligt een mooi plan, dat is goedgekeurd door het Bovenschools Management van de SPOV. Op dit moment worden offertes aangevraagd voor de uitvoering van het werk. Het streven is, om in de meivakantie het werk te laten uitvoeren. De kinderen zullen dan een prachtige plek hebben om te spelen. Doordat het grootste deel van de speelplaats betegeld gaat worden, verwachten we dat het binnen in de school makkelijk zal zijn schoon te houden. Wej als Casele Vuruut volk goan same mit ow unne gezellige carnavalstied viere. In dees periode mugde gej als Prins Toon VI ovver 't Casele Vuruut riek regiere. Toon, Susan en de kiender van harte gefelicitierd en enne hiele gezellige tied toegewenst namens alle leden van Buurtvereniging "Casele Vuruut" APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen 55

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 9