SVOC'Ol afdeling korfbal
UITSLAG
JEUGD
SENIOREN
INHAALWEDSTRIJDEN
PROGRAMMA
JEUGD
ZATERDAG 23 JANUARI 2010
SENIOREN
ZONDAG 24 JANUARI 2010
Emos Al
-SVOC'01 Al
6-6
SVOC'Ol 1 -
Celeritas (S) 1
18-7
SVOC'Ol 1 -
DOT
14-9
OdioBl
-SVOC'Ol BI
0-7
SVOC'Ol 2 -
SVSH2
5-0
SVOC'Ol B2
-DES (V)BI
2-4
De Peelkorf 3 -
SVOC'Ol 3
6-0
SVOC'Ol Cl
- ONA Cl
5-5
De Peelkorf 4 -
SVOC'Ol 4
8-4
SVOC'Ol Dl
- Or.Wit (L) Dl
4-2
Flamingo's 5 -
SVOC'Ol 5
4-9
De PeelkorfD2
-SVOC'Ol D2
3-1
SVOC'Ol El
- DES (V) El
5-0
De Peelkorf F2
-SVOC'Ol F1
1-0
De wedstrijd SVOC'01 D2 - Swift (V) D2, die 9 januari jl. is uitgevallen, wordt op zaterdag 6 maart
gespeeld om 13.15 uur in Sporthal 't Brugeind.
De wedstrijd SVOC'01 A1 - Rosolo A2, die op 9 januari jl. is uitgevallen, wordt op maandag
8 februari a.s. gespeeld om 18.45 uur in de Kruisweide te Sevenum.
De wedstrijd SVOC'01 4 - De Kraanvogels 1die 10 januari jl. is uitgevallen, wordt op
zondag 7 maart a.s. gespeeld om 16.15 uur in Sporthal 't Brugeind.
De wedstrijd De Korfrakkers 5 - SVOC'01 5, die 23 december jl. is uitgevallen, wordt op
woensdag 17 maart a.s. gespeeld om 20.00 uur in Sporthal Ter Aa.
WR
AANV.
VERTR.
SCHEIDS.
SPES (M) Al
- SVOC'Ol Al
9197
13.20 uur
11.30 uur
Milsbeek
SPES (M) BI
- SVOC'Ol BI
8635
11.00 uur
09.30 uur
Milsbeek
SVOC'Ol B2
- Olympia (O) BI
8840
13.00 uur
12.15 uur
A. Drabbels
SVOC'Ol Cl
- De Peelkorf Cl
8252
16.00 uur
15.00 uur
Olympia
SVOC'Ol Dl
- De Peelkorf Dl
7593
10.00 uur
09.00 uur
Marly/Sylvia/
Janneke
Odos Dl
- SVOC'Ol D2
7328
12.00 uur
11.15 uur
Hegelsom
SVOC'Ol El
- De Peelkorf El
6833
09.00 uur
08.15 uur
A. Steeghs
SV United 1
- De Welpen 1
13.00 uur
12.30 uur
In Oostrum
De Welpen 1
- Oranje Wit 1
13.50 uur
Rijden: SVOC'Ol Al Moniek, Merel, Sandra Sp. Heuvelland, Ambachtweg 8, Groesbeek
SVOC'Ol BI Lisan, Femke, Nina Sp. Heuvelland, Ambachtweg 8, Groesbeek
SVOC'Ol B2 Wendy, Lin, Kim Sp. De Kruisweide, Sevenum
SVOC'Ol Cl Nicole, Aniek, Iris Sp. De Kruisweide, Sevenum
SVOC'Ol Dl Sofie, Laurie, Danique Sp. De Kruisweide, Sevenum
Rijden: SVOC'Ol D2 Jessie, Meggy, Kim Sp. De Kruisweide, Sevenum
SVOC'Ol El Amber, Sophie, Linda Sp. De Kruisweide, Sevenum
De Welpen 1 Jouke, Lian Gymzaal Oostrum
SCMH 1
HBSV2
SVOC'Ol 4
SVOC'Ol 1
SVOC'Ol 2
DOT (V) 2
WR
10296
10285
10313
AANV. VERTR.
12.40 uur
10.30 uur
11.45 uur
11.00 uur
09.30 uur
10.45 uur
SCHEIDS.
Veghel
Hout Blerick
A. Reintjes