Castenray gaat kienen voor KIC! Bonte Zittingsaovende Komende zondag staat de laatste oefenavonden op het programma, aanvang 19.00 uur in de Wis. Wm Op vrijdag 22 januari 2010 is er in de Wis in Castenray een grote kienavond voor jong en oud. Deze avond begint om 20.00 uur en wordt georganiseerd door de plaatselijke jeugd. Zij zijn verenigd in de organisatie Kleur in Castenray (KIC). De jeugd heeft zelf voor de kienprijzen gezorgd. Deze zijn weer belangeloos gegeven door de ondernemers uit Venray en omsterken. De opbrengst van deze avond gaat naar het project "JOP op de Schop" Dit Project wordt door de jeugd uit Castenray zelf georganiseerd. Ze moeten zelf (met ondersteuning van dorpsraad en gemeente Venray) de financiën voor dit project bij elkaar verzamelen. Zo hebben de inwoners al een aardig bedrag bij elkaar gebracht. Ook de gemeente Venray, Rabobank Venray en Wonen Venray hebben ieder een bedrag voor dit Project gegeven. Ook zijn ze nog bezig met andere partijen om het nodige geld (20.000 euro) bij elkaar te krijgen. KIC heeft al een aantal projecten op haar naam staan. De fietstunnel werd in 2008 opgepimt; deelgenomen aan een conferentie in Aberdeen (Schotland) in 2009. En nu in 2010 willen ze de JOP onderhanden nemen. Zo willen ze een Pannakooi neerzetten, zelf een mozaïek bank maken, nieuwe bestrating leggen en andere zaken opknappen. Daarvoor is veel geld nodig, vandaar de Kienavond op vrijdag 22 januari 2010. De vorige kienavond heeft aardig wat geld opgeleverd hopelijk is dat nu ook het geval. Kom allemaal jong en oud een gezellig avondje kienen. Met als doel dat u de jeugd in Castenray daarmee zeer goed helpt. De zaal is open vanaf 19.30 uur en we beginnen om 20.00 uur. De hoofdprijs is een fotoshoot door een fotograaf uit Castenray, en verder zijn er nog vele andere leuke prijzen. Kom dus allemaal!!!!!! Ut Grüpke van Vief MHS!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 17