10 Informatie avond voor deelnemers aan de BP Well-lichtjesoptocht in Well, gemeente Bergen. Het dorpje Well wordt op 15 februari 2010 omgetoverd tot een kleine lichtjesstad. Dan trekt namelijk de BP Well-lichtjesoptocht door de donkere straten. De BP Well-lichtjesoptocht is een optocht waarin alle creaties en deelnemers op spectaculaire of soms juist op vertederende wijze verlicht zijn. ledereen is welkom om te komen genieten van een avond vol sfeer en gezelligheid! Deelnemers komen vanuit de gehele regio. Om de hoge kwaliteit van de lichtjesoptocht te waarborgen worden er dit jaar wederom maximaal 60 startplaatsen afgegeven. Dat betekent dat er zo'n 1000 deelnemers zullen zijn! Deze 1000 deelnemers zullen ervoor zorgen dat er in de donkere straten van Well ongeveer een miljoen lampjes rond zullen gaan. Een gezellige en sfeervolle lichtjestocht hoort natuurlijk op eenzelfde manier afgesloten te worden. Daarom is er het lichtjesbal. De bezoekers van dit bal zorgen zelf voor de verlichting. Op het lichtjesbal vindt de prijsuitreiking plaats, inclusief publieksprijs. Er zijn 4 categorieën: enkelingen, kleine groepen, grote groepen en wagens. Het opstellen voor dit soort optochten is een grootse aangelegenheid. Vanaf 17.15uur sluit er iedere minuut één grote creatie aan, zodat er om 19.00uur met de BP Well-lichtjesoptocht kan worden gestart. De sfeervolle optocht zal rond 21.00uur eindigen. Aanmelden Aanmelding voor deelnemers is mogelijk tot 25 januari 2010 via de website van de organiserende vereniging: www.maasioerts.nl. Let wel op! Er geldt een maximum van 60 startnummers. Informatiebijeenkomst Op donderdag 14 januari zal er een informatiebijeenkomst worden gehouden voor de deelnemers. In deze bijeenkomst komen alle zaken aan de orde die voor de deelnemers van belang zijn. De bijeenkomst wordt gehouden in café restaurant Vink, aan de Sterrenbos te Well. De avond start om 20.00uur en eindigt rond 21.30uur. Langstraat 41,5912 PA Venlo 'Tel.:06-48864349 E-mail:cscatering@home.nl lnternetwww.cscatering.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 10