5 de prijzen uit van 500 euro tot 5000 euro. Helaas waren wij daar niet bij. Het idee as om rond de school de lantarenpalen te fleuren met bloemen. Door een sticker er op te plakken met daarom de print van een bloem. Men zou goed zien dat er iets aan de hand is en dit vergroot de veiligheid rond om school. En natuurlijk weer een stukje kleurijker in Castenray. de wethouder kwam na afloop vertellen dat ze het een super idee vond. Maar stikkers plakken op dingen in de openbare ruimte is verboden. Maar we moesten zeker door gaan met het idee maar in een andere vorm. En dat doen we zeker Sponsoring JOP. We kunnen u vertelen dat we van de provincie Limburg 250 euro hebben ontvangen voor ons project. En de gemeente Venray doet 5000 euro voor het project. De gemeente stort het niet op de bank van KIC maar geeft dit in de vorm van stenen, zand en ander dingen die we nodig hebben. Beide partijen bedankt voor de gift het zal Castenray weer een stukje kleurijker maken!!!. Maar we zijn nog steeds niet rond met het bedrag dat we nodig hebben, daarom de rondrang op maandag 28 december in ons dorp. Ook zijn we nog op zoek naar gekleurde (mozaïek) stenen. Heeft u thuis nog oude badkamertegels of een anders soort tegel, dan zouden wij die graag willen gebruiken voor onze mozaïekbank! Stuur even een mailtje naar kic(a)live.nl of bel met Christian van Bommel 571341. Datums: 14 december: vergadering om 19:00 uur bij de Wis, de jeugd om 20:00 uur 16 december: Bij de JOP met de commissie om 19:00 uur en de Gemeente Venray 28 december: werken aan de mozaïekbank 28 december: Rondgang om 18:00 uur verzamelen bij de Wis 29 december: werken aan de mozaïekbank 04 januari: vergadering om 19:00 in de Wis, de jeugd om 20:00 uur 22 januari: Kienavond, om 19:00 uur bij de Wis, start 20:00 uur. Naam Adres E-maiV Ik wil wel/niet dat mijn naam op de JOP kómt Streep door wat niet Van toepassing: is Ook af te leveren op Hor ster weg 39d f

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 5