Hoi, wij zijn Wout Kuijpers en Marion Mulders. Sinds oktober 2009 wonen we aan de Matthiasstraat 1 in Castenray. Ons werd gevraagd of we ons in 'de Schans' even voor wilden stellen aan de inwoners van Castenray. Dus bij deze; Wij zijn allebei 26 jaar oud, en hebben elkaar op school in Roermond ontmoet, waar we allebei een MBO opleiding hebben gevolgd. Na onze schooltijd is het contact wat verwaterd, totdat we elkaar tijdens koeienpop in Horst weer tegenkwamen. Omdat we niet bepaald bij elkaar om de hoek woonden hebben we na een paar jaar heen en weer rijden besloten maar eens naar een eigen huis op zoek te gaan. Na heel veel huizen bewonderd te hebben tijdens onze huizenjacht, besloten we om het huis aan de Matthiasstraat 1 in Castenray eens te gaan bekijken. We hadden de hoop al een beetje opgegeven, omdat we beiden het landelijk "boeren" leven zijn gewend, en vooral de vrijheid die daarbij hoort, hadden we gemengde gevoelens over een huis midden in een dorp, maar toen we één stap over de drempel hadden gezet in het huis aan de Matthiasstraat wisten we het meteen; "Dit wordt ons huis". Ook trok de rustige uitstraling van Castenray ons wel aan. Om jullie een beetje een idee te geven wie we zijn zullen we ons even apart voorstellen: Wout; Ik ben Wout Kuijpers en ben geboren in Mierlo (dit ligt tussen Helmond en Geldrop in Brabant). Op m'n 10e kreeg mijn vader een baan in Sevenum, en verhuisden wij met het hele gezin (mijn ouders, ik, 3 broertjes en 1 zusje) naar Horst waar we een jaar of 12 gewoond hebben, hierna zijn we op een boerderij in Hegelsom gaan wonen, en van daar uit ben ik naar Castenray verhuisd. Na het afronden van een hoveniersopleiding in Roermond heb ik onder andere in een kas (geraniums) gewerkt en een tijd bij hoveniersbedrijf bakker. Hierna ben ik bij BTL Venray (misschien beter bekent als Verhoeven groen) gaan werken, waar ik voornamelijk werkzaam ben in het aanleggen en onderhouden van sportvelden, via BTL heb ik een opleiding gevolgd tot Terreinmeester, en deze met succes afgerond, dit houd in dat ik nu net mag doen of ik verstand heb van het onderhouden van sportterreinen. In mijn vrije tijd ben ik vooral bezig met muziek, hobbyen met oude tractoren, en de paarden bij m'n ouders in Hegelsom. Marion; Ik ben Marion Mulders en ik ben geboren en getogen in St.Odiliënberg. Een klein dorpje bij Roermond. Hier heb ik 26 jaar lang op de boerderij gewoond samen met mijn ouders en mijn broer. Als bijbaantje heb ik in een bejaardenhuis (aangesloten bij stichting Proteion) gewerkt, hier heb ik 6 jaar lang gewerkt als weekend-/vakantiehulp in de keuken en als restaurantmedewerkster. Na het behalen van mijn MBO-opleiding, levensmiddelentechnologie, ben ik fulltime gaan werken. Momenteel ben ik 2,5 jaar werkzaam als kwaliteitsmedewerkster bij Provimi Pet Food NL te Ittervoort. Maar ik wil graag op korte termijn werk gaan zoeken in de regio Venlo - Venray. Naast mijn huidige werkzaamheden heb ik via NCOI een opleiding HBO kwaliteitsmanagement gevolgd, en deze heb ik met succes afgerond. In mijn vrije tijd houd ik mij ook bezig met muziek, zoals festivals en concerten bezoeken. Daarnaast probeer ik wat te sporten. Maar in het "drukke" leven van nu schiet het er vaak bij in. V egrafenis en crematie onderneming Ir. Adarijlrestraat la - 5802 telefoon 0478 55 01 Wijztjndas en nacht lx heretlharonderteUoonnr 0478 550150 BV Venray 01 50 Venrayseweg 104 - 5961 Ad Horst telefoon 077 398 70 99 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 13