DorpsUaJ voor Casèenray KERKBERICHTEN 3 Inventarisatie woonbehoefte Castenray Redactieadres: Castelostraat 20a @571890 e-mail: deschans. castenrav@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 @571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 38 14 oktober 2009 Zaterdag 17 okt. 19.15 uur Verhoeven Overleden ouders Peter en Maria Philipsen-Philipsen en dochter Beatrix en zonen Jan en Herman Overleden ouders Janssen-Emonts en kinderen Overleden ouders Gellings-Verhoeven en Willy Overleden ouders Tacken-Haegens Bert Philipsen Misdienaars: Maudi, Manon, Stef Pastoor van Home is bereikbaar onder 0478-531270 of 06-13300256 Op het formulier wat bij de Schans zit ziet u de woonbehoefte enquête die we als Dorpsraad graag willen houden. Nu zeker is dat er op termijn weer gebouwd kan gaan worden in Castenray willen we als Dorpsraad graag in kaart brengen aan wat voor soort woningen er behoefte is in Castenray. Vandaar deze enquête. Iedereen die geïnteresseerd is kan deze enquête invullen. Mochten er in uw gezin meerdere mensen zijn die interesse hebben dan kan het formulier uiteraard gekopieerd worden. Verder willen wij u ook vragen om als u mensen kent die inmiddels buiten Castenray zijn gaan wonen maar die misschien wel terug zouden willen komen ook attent te maken op deze enquête. De namen van deze mensen mag u altijd bij de Dorpsraad doorgeven, dan zorgen wij dat er ook een enquête heengestuurd wordt. Vanaf 15 oktober zullen de Dorpsraadsleden bij u langskomen om de enquête op te halen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 1