Nieuws KIC 2 Presentatie Aberdeen 16 september 2009 Woensdag avond was het zover. Kleur In Castenray presenteerde de reis naar Aberdeen, waar zij met 24 andere landen een conferentie volgde in het kader van jeugd, milieu en natuur. Er hing de hele avond een heel ontspannen sfeer, die al begon bij het binnenkomen van de eerste bezoekers. Onder begeleiding van Schotse muziek door René en Stan, liep het al aardig vol en nadat iedereen een praatje had gemaakt werden de mensen verzocht te gaan zitten op de aan hem/haar aangewezen plaats. De woordvoerder opende de avond met een bedankje voor de sponsoren van het project, tevens kregen de 4 meiden die een mooi bedrag hadden opgehaald voor de avond 4daagse een klein souvenirtje als dank vanuit Schotland. Na dit welkom begon de presentatie, die na even wennen erg soepel verliep en zonder zenuwen konden de commissie leden mooi en duidelijk alles uitleggen, er werd aandachtig geluisterd naar wat er verteld werd en onder een luid applaus werd de presentatie beëindigd, waarna er een golf van vragen en enthousiaste opmerkingen kwam vanuit het publiek. Deze vragen werden duidelijk beantwoord en de tevreden gezichten van de bezoekers verrieden dat het tot nu toe erg goed verliep. De presentatie werd vervolgd met een filmpje, wat een reis van een hele week in slechts 10 minuten samenvatte, zodat alle mensen een duidelijk beeld kregen van de opgedane ervaringen en mooie momenten. Toen het filmpje was afgelopen werd wederom een klap-saldo in ontvangst genomen en werd er een kleine verdiende pauze ingelast om even wat bij te praten, een drankje te drinken en te overleggen hoe we het 2e deel van de avond aan gingen pakken. Ccuton/ay fio/uoyoo

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 2