orps voor KERKBERICHTEN Redactieadres: Castelostraat 20a ©571890 e-mail: deschans.castenrav@homenl Abonnementen: Campagnestraat 8 ©571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 36 30 september 2009 Zaterdag 3 okt. 19.15 uur Overleden leden Hengstenassociatie 'Vooruitgang' Emile Verstraaten en echtgenote Overleden ouders Har en Trui Cremers-Wismans Overleden ouders Strijbos-Kemmelings Mien Weijs-Willemse Luna Franssen Misdienaars: Stef, Joep, Anne Pastoor van Home is bereikbaar onder 0478-531270 of 06-13300256 No Apologiesfgeen verontschuldigingen) Het Centrum voor Huwelijk en Gezin van het Bisdom Roermond organiseert van 30 oktober t/m 1 november een kamp in Banneux in België voor tieners van 12 tot 18 jaar. Tijdens dit kamp wordt het door Focus on the Family in de VS ontwikkelde 'No Apologies'-preventieproject gegeven. Alles kan en alles mag. Taboes worden doorbroken en elk onderwerp wordt bespreekbaar. Op het eerste gezicht een ideale situatie om je vrij te voelen en van het leven te genieten. De keerzijde van dit ideaalbeeld van de huidige samenleving is, dat er een toename is van infectieziekten, tienerzwangerschappen en verbroken relaties. Cijfers die ons een beeld geven van tabak-, alcohol- en dmgsgebmik liegen er niet om. Er is veel onduidelijkheid over liefde, seksualiteit, dmgsgebmik, alcohol en roken. De mogelijke gevolgen van risicogedrag onderkent men veelal pas als het te laat is. Het 'No Apologies'-programma geeft tieners een kans om na te denken over het maken van keuzes, waar later geen verontschuldigingen voor nodig zijn. Heb u interesse voor dit kamp of wilt u meer informatie, dan kan dat via chg@bisdom- roermond.nl of via tel. 0475-386892. Wij willen alle mensen van Castenray, die op welke manier dan ook hebben bij gedragen voor het slagen van onze jaarlijkse bloemenaktie bedanken en de dames van het koor eveneens bedankt voor jullie inzet. Allen bedankt. Bestuur Dameskoor. c D Bloemenaktfe

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 1