Stichting Jeugdwerk Costenray Chronische pijn? Altijd vermoeid? Astmatisch? www.marijcamps.n8 Vrijdag 25 september: Zwemmen Zin in een frisse duik!! Dan is hier je kans. Deze avond gaan we weer heerlijk uit ons dak in het zwembad. De kosten voor deze avond zijn €5,00. Voor het opbergen van de kleding heb je een kluisje nodig en doorvoor moet je €1,00 meenemen die je na afloop gewoon weer terug krijgt. Verder hoef je geen geld mee te nemen. Het is ook niet de bedoeling dat je snoep of drinken meeneemt want daar zorgen wij voor. Voor het halen en brengen zoeken wij weer enkele ouders. Zijn er ouders die willen rijden, dan graag even contact opnemen met Regi tel: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl. In de week voorafgaand aan het zwemmen worden de ouders die zich aangemeld hebben dan ook benaderd om het één en ander duidelijk af te spreken. Ouders alvast super bedankt!! Dus kids, je kunt opgeven tot en met dinsdag 22 september, natuurlijk weer bij Regi. Opgeven: t/m dinsdag 22 september Zwemmen: vrijdag 25 september Vertrek: 18:00 uur bij de Wis Ophalen: 21:10 uur bij het Meerdal voor de slagboom Weer bij de Wis: circa 21:30 uur Zaterdag 24 oktober: playbackshow Kinderen opgelet!!! Gisteren bij Hart van Nederland heb je kunnen zien dat Henk-Jan Smits, Patricia Paay en Maurice Wijnen in Castenray zijn gesignaleerd! Wat waren die in dit kleine dorpje aan het doen zou je denken? Geen komkommers plukken of mais hakselen! NEE, ze zijn op zoek naar talent. In verschillende huiskamers hebben ze al kinderen zien oefenen voor de spiegel voor onze nieuwe playbackshow. En wat waren ze enthousiast. Volgens Henk-Jan is er bijzonder veel talent en dat willen wij graag zien op zaterdag 24 oktober!! Dus ben JIJ/JULLIE diegene die deze uitdaging aandurven om voor een volle zaal op te treden geef je dan snel op! Ook zijn we weer opzoek naar diverse gast optredens. Dus ouders trek de stoute schoenen aan en ga ervoor!!!! Opgeven kun je natuurlijk weer op Regi tel: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl tot en met DONDERDAG 15 OKTOBER!! Alvast succes verder met oefenen! M. Camps klassiek homeopaat De klassiek homeopaat behandelt de oorzaak van chronische klachten Voor meer informatie: Praktijk voor Klassieke Homeopathie RHarij Camps t: 0478-571484 (bij voorkeur na 17.00 uur) Haalakker17, 5808AXQirlo e-mail: marij.camps@hetnet.nl lid NVKH

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 9