Stichting Jeugdwerk Castenray Doeweekend 2009. Naam: Afgelopen weekend hebben we heerlijk genoten van een fantastisch weekend op de Kampeerboerderij Fleuren in De Mortel. Vrijdagmiddag zijn we rond de klok van 16.00 uur vertrokken nog net even na een heerlijke douche die we van bovenaf kregen. Daar aangekomen heeft iedereen zich geïnstalleerd op de hooizolder van de boerderij. Na een heerlijke maaltijd macaroni (gemaakt door onze chefkok) zijn we een kussensloop wezen versieren. 's Avonds hebben we een gezellige avond gehad met het spel Doet ie het? Of Doet ie het niet! Na dat iedereen een heerlijke "boeren"nacht had gemaakt zijn we met z'n allen in onze eetzaal wezen ontbijten. De ochtend hebben we vol gemaakt met leuke country en western spellen. Tussen de middag had iedereen wel weer honger gekregen en zijn de buikjes gevuld met heerlijke tomatensoep en een lekker broodje knak. Toen kregen we het "hoge" bezoek! We hebben een leuke workshop gehad van het country dansen door de Countryline dansers uit ons eigen dorpje. Iedereen deed enthousiast mee zeker met de polonaise dans!!! Daar hadden we het natuurlijk erg warm van gekregen en zijn we daarna een duik wezen nemen in een leuk meer bij ons in de buurt. Nadat we gezwommen hadden zijn we gaan barbeknoeien! Heerlijk gegeten en lekker gezeten bij het mooie kampvuur. 's Avonds is iedereen zich flink gaan optutten voor de discoavond. Daar hebben ze heerlijk genoten van een coctail, drinken, chipies en een snoepje die ze konden krijgen aan de bar met een leuke strippenkaart. Natuurlijk is er flink gedanst, de kids waren lekker moe dus kon iedereen weer lekker genieten van hun wel verdiende "rust". En toen alweer de laatste dag snik snik. Heerlijk actief geweest. We hebben we survival gedaan en een leuke (maar toch wel lange) GPS-tocht waar we een schat moesten zoeken. Omdat de kinderen niet moe te krijgen waren wilden ze toch nog even lekker zwemmen in het prachtige meer!! Natuurlijk weer honger gekregen van deze dag dus hebben we lekker Belgisch gegeten bij onze boerderij. Rond de klok van 20.00 uur kwamen de ouders de kinderen ophalen en konden ze nog even kijken waar hun kroost het afgelopen weekend gezeten had. De afsluiting was erg gezellig! Namens iedereen van SJWC willen wij iedereen bedanken die dit weekend tot een succes hebben gemaakt. ALLEMAAL KEI BEDANKT!!!!! HET WAS ECHT TÉ ©EK!!!! De foto's van het doeweekend komen binnenkort op onze site te staan. Er zijn zo rond de 350 foto's gemaakt. Op de site komt een gedeelte van deze foto's te staan. Wil je ze allemaal hebben dan kun je die bestellen op een cd bij Leo en Jacqueline Hendrikx voor 3 euro. Vul dan het onderstaande strookje in en doe het in een envelop met de 3,00 euro erin. Je kunt de envelop dan in de brievenbus gooien op de Horsterweg 46 en dan wordt de cd bij je thuis gebracht. Ja ik wil de cd met de foto's van het doeweekend 2009. Adres: Verder willen we iedereen een fijne vakantie toewensen en hopen jullie weer terug te zien bij onze gezellige activiteiten!!!!! ©roetjes namens iedereen van SJWCÜ! 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3