Met Kindervakantiewerk de vakantie in! Open dag! OUDERENBILJART CASTENRAY Kindervakantiewerk, dit jaar van 27 t/m 31 juli, staat helemaal in het teken van muziek! Eind juli lijkt laat, maar traditiegetrouw is KVW dit jaar ook weer in de eerste week van de basisschoolvakantie. KVW belooft wederom een week te worden waarin bijna 1000 kinderen veel plezier hebben met allerlei leuke activiteiten die met dit thema te maken hebben. Zo zullen de kinderen zelf mogen knutselen, is er een lekker actieve sportdag en gaan ze met z'n allen naar de film. Natuurlijk eindigt de week weer heel speciaal met een mooie voorstelling! Blijft dus niet thuis zitten, maar doe mee met KVW en beleef de mooiste tijd van de vakantie. Rond 13-15 mei krijgen de kinderen van groep 3 tot en met 7 van de Venrayse basisscholen het informatieboekje met aanmeldingsformulier op school uitgedeeld. Ook kun je zelf kijken op www.kvw-venrav.nl. De aanmeldingsformulieren kun je bij je school weer inleveren. Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk woensdag 25 mei. Kindervakantiewerk is daarom ook dit jaar weer op zoek naar leiding. Leidinggeven kan vanaf 15 jaar, maar iedereen kan helpen. Alle hulp is welkom, ook als je maar één of meerdere dagen kan helpen. Deelname van de kinderen is dan gegarandeerd! Wil je je aanmelden als leider, kijk dan eens op www.kvw-venrav.nl a.s. Zondagavond 26 april. Iedereen is welkom Misschien denk je al lang; het lijkt me wel leuk maar.... kom dan nu gezellig kijken of proberen, geheel vrijblijvend 19.30 tot 22.30 u. in "de Wis" Info: www.redvalleycountrvdancers.nl 2 Als iemand interesse heeft in biljarten of 'n kaartje leggen of een praatje maken, loop gerust eens binnen in de Dorpszaal van De Wis. Op dinsdagmiddag en donderdagmiddag vanaf 13.00 uur. De FEESTVERGADERING van de BFO is op woensdag 27 mei in de Smelehof te I Jsselsteyn Aanvang 14.00 uur. Zaal open vanaf 13.30 uur Optreden van Piërre van Helden, gratis tombola met mooie prijzen en uiteraard de bekeruitreikinq van de competitie en de PK - BFO OPGAVE t/m dinsdag 19 mei door je naam te schrijven op het formulier in de Wis OF even doorgeven aan Huub Strijbos. Ook iedere dinsdagavond van 20.00 tot 22.00 u. wordt er gedanst

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 2