Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. APK-Keuring, zonder afspraak http://home.wanadoo.nl/batavierencastenrav/ Aanmelden voor de Ravon Persoonlijke Kampioenschappen. Als er schutters zijn die aan de rayon kampioenschappen wensen deel te nemen, zij kunnen zich aan melden op 't aanmeldings formulier op 't Prikbord wel aanmelden voor 28 februari, niet aangemeld geen deelname. (Persoonlijke kampioenschappen zijn op 25 en 26 april). Uitslag 6e ronde regiocompetitie 25 m 1 pijl. A. klasse; De Batavieren 1 - De Schutroe 1 Horst, 1086 punten tegen 1067 punten,een overwinning voor het le zestal, met Jan Vollenberg als hoogste schutter met 230 pnt. Dl klasse; De Batavieren 2 - Willem Teil 2 Oirlo, 975 punten tegen 755 punten, een over winning voor het 2e zestal, met Leo Steeghs als hoogste schutter met 207 punten. D2 klasse; De Batavieren 3 - De Schutroe 2 Horst, 887 punten tegen 521 punten, een overwinning voor het 3e zestal, met Kai Cremers als hoogste schutter met 198 punten. De 7e ronde van de regiocompetitie wordt verschoten op Vrijdag 13 maart op de banen Willem Teil Oirlo, organisatie De Batavieren, en op 14 maart op de banen Diana Venray. Teamsamenstelling voor de T ronde volgens het voortschrijdende gemiddelde. le team, Jan Vollenberg, Sjaak Cremers, Gerrit Cremers, Frank Weijs, Jac Hesen en Teun Cremers. 2e team, Mart Smulders, Leo Steeghs, Ton Seegers, Ramon Marcelis, Bob Kuijpers en Rene Seegers. 3e team, Henk Strijbos, Jos Hendrix, Mart Smits, Kai Cremers, Robert van Casteren en Geert Dings. Onderlinge competitie T ronde. Dinsdag 3 maart zal de T ronde van de onderlinge competitie verschoten worden, alle schutters zijn welkom, aanvang 20:00 uur op de banen bij Café De Koster. Woensdag 11 maart Jaarvergadering De Batavieren, in Café De Koster. Aanvang 20:00 uur. Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 7 GA3TSMRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 7