JENNISKENS Hierbij een wijziging in de abonnementskosten 2ÖÜ9. Door de sterk gestegen prijs van papier, kopieerkosten enz. zijn wij genoodzaakt het abonnement met 2,-. te verhogen. Abonnement De Schans 2009 wordt 13,-. Hiervoor krijgt u 49 keer per jaar De Schans thuis bezorgd. Dat is ca. 28 eurocent per Schans. Wij vragen u dringend uw abonnement zo spoedig mogelijk, doch vóór 1 februari, te voldoen. Dit kan door overboeking naar bankrek. nummer 13 87 93 867 t.n.v. De Sehans, Castenray contant in een envelop voorzien van naam en adres bij Hay Strijbos, Campagnestraat 8 in de brievenbus. Opzeggen abonnement vóór 31 december 2008 bij: Hay Strijbos Campagnestraat 8 Tel. 571739 E-mailhavstriibosMirhome.nl Vrijwilligers De Sehans. Frank Weijs stelt elke week De Schans samen. Bij hem komen alle berichten van verenigingen en de advertenties binnen. Meestal en bijvoorkeur via internet. De volgende vrijwilligers zorgen dat De Schans wordt gekopieerd: Rose van Eck/Jac Hesen. Ger Peeters/Mart Strijbos, Gerrit Strijbos/Hay Strijbos, Mart Baltussen/Ger Weijs. De leerlingen van groep 7 en 8 bezorgen elke week De Schans bij de Castenrayse abonnees. Alle vrijwilligere hartelijk dank voor jullie inzet en bijdrage aan de leefbaarheid van Castenray. T>e redactie wenst iedereen een fijn en voorafgezond' 2009. Erkende bromfietsopleiding E achter B (aanhangwagen Theorieopleidingen: persoonlijk les Telefoon 0478 571876 of AUTO G IVJQTQR RIJSCHOOL

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 3