D Elke vrijdag visverkoop te Castenray 15.00 uur - 18.15 uur Standplaats: Matthiasstraat (Kerk) Vishandel Eduard Camps Oostrum 8 06-24716667 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray De schooi in kerstsfeer Wauw! Wat ziet onze school er geweldig sfeervol uit met al die versieringen. We willen dan ook de ouders hartelijk bedanken die zich hiervoor enorm hebben ingezet. Kerstviering Op 22 december vieren wij het kerstfeest met de kinderen op school. Samen zullen wij de kerk bezoeken waar pastoor Van Horne ons zal ontvangen. De lestijden zijn aangepast. De school begint om 830 uur en de kinderen hebben vanaf 14.00 uur kerstvakantie. De brigadiertijden zijn aangepast. De kinderen lunchen samen op school. Daarom is het belangrijk dat alle kinderen zelf een lunchpakket meebrengen, voor drinken wordt gezorgd. Afscheid Juf Femke De kinderen van 'De Stek' nemen maandag 22 december, na de kerstviering, afscheid van Juf Femke. In iedere groep is voor Juf Femke een afscheidscadeautje gemaakt. Indien kinderen graag thuis nog iets willen maken voor Juf Femke, mogen ze dit die morgen aan de juf aanbieden. Voor alle ouders en andere belangstellenden is er van 19.00 uur tot 20.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Femke van de Laar. Hiervoor bent u van harte uitgenodigd. We wensen Femke heel veel succes met haar nieuwe benoeming als directeur van de basisschool in Laar. Tevens willen we haar bedanken voor haar enthousiasme en inzet. Studiedag leerkrachten Dinsdag 23 december heeft het team een studiedag ingepland. De leerlingen hebben die dag vrij. Kerstvakantie Op woensdag 24 december begint de kerstvakantie. Wij willen iedereen hele fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar toewensen Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 7