Vrouwen Vereniging Castenrav y>\ Jeu de Ecules - binnen Werkgroep gezinsvieringen. http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vrouwenvereniging 'Vrouwen 17 December Kerstviering. Ik vereniging Cast en ray Vanavond is onze Kerstviering. Deze Kerstviering zal heel bijzonder zijn. Wij hopen dat er veel leden met ons vanaf de Wis, op zoek zullen gaan naar iets moois. Hou deze datum vrij, want het is jammer als je er de volgende dag niet over mee kunt praten. Het wordt licht en warm. Aanvang 20.00 uur Nieuwe bestuursleden gevraagd. Wij zijn naarstig op zoek naar twee nieuwe bestuursleden. Heb je tijd en interesse, meld je dan bij een van de bestuursleden. Groetjes, het Bestuur Zoals bekend ligt op het speelveldje aan de Matthiasstraat/ Campagnestraat een mooie jeu-de-boulesbaan, waarop een groep liefhebbers wekelijks het spelletje speelt. Nu het buiten kouder is, zijn we tijdelijk uitgeweken naar een binnenbaan. Bij de familie Poels- Duijkers aan de Pluisbergweg in Meerlo liggen vier prachtige banen in een voormalige stalruimte. Deze ruimte wordt verwarmd door een snorrende houtkachel en het verblijf is gezellig aangekleed. Vorige week hebben we met zes personen voor het eerst gebruik gemaakt van deze indoorbanen. Er is ruimte tot maximaal 24 personen, dus we nodigen iedereen uit met ons mee te gaan. Je hoeft geen eigen materiaal mee te nemen, want alle benodigdheden zijn in ruime mate aanwezig. Ook als je nog nooit jeu de boules gespeeld hebt, kun je gerust meegaan. Het is een heel eenvoudig, maar erg leuk spel. We hebben de ruimte in Meerlo tot het vooijaar gereserveerd voor de dinsdagmiddag. We spreken onderling af tot hoe lang we spelen. Om 13.15 uur vertrekken we bij het speelveldje aan de Matthiasstraat per auto naar Meerlo. Ter plekke wordt bekeken wie er voor vervoer zorgt en de chauffeur geven we 1,-. De kosten in Meerlo bedragen per deelnemer 2,- en daarvoor krijg je ook nog twee koppen koffie of thee. Dus wie mee wil gaan, is elke dinsdag welkom. Kun je een keer niet, geen probleem, dan zijn we die keer gewoon met één persoon minder. We hopen dat er volgende keer een flinke groep meegaat. Tot dan! Hallo jongens, meisjes, papa's en mama's. Het is alweer bijna Kerstmis. Er is een gezinsviering op 2e Kerstdag om 11.00 uur. Cajeko is weer flink aan het repeteren geweest. Ze zullen voor ons weer mooie kerstliedjes gaan zingen. Wij hopen dat jullie allemaal komen zodat het een mooie viering wordt. Tevens wensen we iedereen fijne kerstdagen toe en de beste wensen voor 2009. Groetjes werkgroep gezinsvieringen. 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 3