Ballonnen wedstrijd Castenray RUITERCLUB "DE EENDRACHT" tijdens de kermis in Castenray in augustus, zijn er weer 140 ballonnen in de HT lucht gelaten. Weer meer als vorig jaar. Altijd een leuk gezicht om dit te zien. Aan deze ballonnen hing een kaartje met de naam van de kinderen en het verzoek om het natuurlijk terug te sturen. In Totaal hebben 13 kaartjes de weg naar Castenray terug gevonden. Het ene kaartje lag ergens op de Mathiasstraat en de ander verweg Duitsland in. Natuurlijk bedanken we alle mensen die het kaartje terug hebben gestuurd. Maar ook de familie Regter die de prijzen dit jaar weer belangeloos aan ons heeft geschonken. Van een knuffel beer, grote spiegel, auto, en ga zo maar door die de kinderen hebben gekregen. De 1 ste prijs was een MP-3 speler. Verder hebben de kinderen een brief van de dorpsraad gekregen met de uitleg er op hoe ver de ballon was gekomen en wie het terug heeft gestuurd, zodat de kinderen evt. een bedankje naar de mensen konden sturen. Hopelijk kunnen we volgend jaar weer een leuke actie bedenken samen met de exploitanten van onze kermis. Wat dit zal worden dat weten we nog niet, en of dit weer een ballonnen wedstrijd gaat zijn dat zie je volgend jaar wel. Gr kermis comité Castenra Afgelopen zaterdag behaalde Wendy Nabben met haar paard Victory de 3sprijs in de klasse B bij de selectiewedstrijd dressuur in Velden.Zondag behaalde Wendy met Victory de 3eprijs bij het springen B in Roggel. Aankomend weekeinde is er een selectie dressuurwedstrijd voor pony's in Lottum.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 6