Stichting Jeugdwerk Castenrav CAJEKO Bonte Zittingsaovende Hallo, allemaal een vette Sinterklaas gehad? Wij in ieder geval wel. Hopelijk zijn jullie allemaal weer goed verwend en is iedereen gewoon nog in Caséle-CITY en niet in Madrid want we hebben er zaterdag weer super veel zin in. 13 December: Bioscoop Deze avond willen we een bezoek brengen aan de bioscoop. Het wordt de film Madagascar 2. De kosten voor de bioscoop zal €3,50 zijn. Vertrek is om 18.15 uur bij de Wis en we willen graag weer opgehaald worden rond de klok van 20.45 uur. De ouders die zich bij Regi opgegeven hebben om te rijden worden deze week telefonisch benaderd. Heb je je opgegeven en wordt je niet gebeld dan toch bedankt en misschien kunnen we dan een volgende keer op jullie rekenen want zonder hulp van ouders kunnen we bepaalde activiteiten niet uitvoeren. 17 januari 2009. Bowlen Deze avond gaan we de kegels weer omgooien! Dat wordt natuurlijk weer een gezellige avond. De kosten voor deze avond zal €3,50 zijn. Je kunt jezelf opgeven tot 8 januari bij Regi per mail reqi.classens@planet.nl of telefoon 571590. Hopelijk zijn er weer ouders die ons willen helpen met rijden, die kunnen zich dan ook opgeven bij Regi. Het is de bedoeling dat we vertrekken om half 19.30 uur en willen rond de klok van 22.30 uur weer terug zijn. Verder op het programma staat: 31 januari: Oud Hollandse Spelen 7 maartKienen Hallo ouders en zangertjes, Zoals beloofd volgt hier nog een mededeling voor ons optreden bij de B.V.O. op woensdagavond 10 dec. Aanvang 19.00 uur in de Wis. Graag aanwezig zijn om 18.50 uur op de bühne, te bereiken via de hall. Na ons optreden krijgen de kinderen een kleine traktatie en daarna mogen ze weer naar huis. U kunt dus in de zaal blijven en hoeft niet op en neer te gaan. Ons volgende optreden is in de gezinsviering op Tweede Kerstdag om 11.00 uur. We hebben ons best gedaan bij het oefenen, dus we vertrouwen erop dat alles goed gaat. Groetjes, Ria Maes. Voor de deelnemers: bijeenkomst zaterdag 20 december bij De Köster, aanvang 20.00 uur. 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 3