19 PROFITEER NU *.077-398 72 50 CLEOPATRA Leimem 6 - SVOCOl 4 1-0 Na vorige week een punt weg gesnoept te hebben bij Oostrum deed het vierd ditmaal Leunen aan. Het was bar koud en het veld was verzadigd van gesmolten sneeuw. SVOC 4 dat bivakkeert op de negende plaatst wist desalniettemin te imponeren tegen hoogvlieger Leunen 6 welke geniet van een tweede positie op de ranglijst. Leunen beschikt tevens over oud SVOC'ers Ted Lenssen, Rutger Bosch en Ruud Coppus. Gelukkig maakte geen van bovenstaande het verschil tegen de doorgewinterde doerakken van Svoc. In de eerste helft was Leunen voornamelijk aan bal en trok het spel naar zich toe. Als een mitrailleur vuurde het thuisteam salvo's af aan aanvallen maar de verdediging en het goed terug zakkende middenveld van het viert gaf geen krimp, tenzij van de kou. Naarmate de eerste helft vorderde trok het viert de ruimtes open en was bij vlagen gevaarlijk met scherpe counters en superbe afstandschoten. De keeper van Leunen stond echter zijn mannetje en de score bleef in de eerste helft voor beide partijen ongeopend. De rust duurde gelukkig kort want in het kleedlokaal lag de temperatuur nog lager dan buiten. Nadat het Viert's-Wonderbaarlijke-Voetbal-Machine® in het eerste bedrijf in werking was gezet, werd in de tweede helft de olie toegevoegd. Met venijnige steekpassen werd het veld als een biljartlaken opengesneden. Dit resulteerde weldra in kansen, maar het vizier stond wederom niet op scherp. SV Leunen stond onder druk en schakelde over op lange ballen. Dat haalde het voetbal aardig uit de wedstrijd wat SVOC weer ten voordele kwam. Helaas wist Smidders tijdens de wedstrijd unaniem verkozen tot beide 'Man of the Match' én 'Misser of the Match,' een zeer dubieuze benoeming dus) zijn man in de 70^ minuut te ontglippen en de bal voor te zetten. Ondanks zijn ruime assortiment aan kleren wist Smidders er geen mouw aan te passen. Na een hoop klutsballen raakte SV Leunen, op zeer Duitse manier, op voorsprong. In de resterende twintig minuten zocht het viert naarstig naar de aansluitingstreffer om in ieder geval nog één punt te confisqueren. Dit leidde tot wat mooie aanvallende acties en moest er tevens aan de noodrem worden getrokken in de verdediging. De treffer kwam helaas niet en laat misschien wel tot 5 december op zich wachtten. Zo werd SV Leunen de feitelijke winnaar en het vierd de morele. Het was een mooie wedstrijd waarin iedereen een glansrol speelde. Leenspelers en eigen spelers bedankt (behalve Erwin want die drong te veel aan voor een vermelding in het verslag)! Volgende week ontvangt 't vierd Resia 3 die onderaan de ranglijst staan en net als ons acht maal scoorde dit seizoen. De voornemens zijn om deze wedstrijd flink aan het doelsaldo te schaven..komt dus allen kijken, want "Ok as 't is wat tege zit, SVOC blieft goëd!" SVOC '01 is op zoek naar Al jeugdtrainer Onze jeugd zit in de lift. Het aantal teams neemt elk jaar toe en ook wordt hard gewerkt aan een structurele kwaliteitsverbetering van de jeugdopleiding. Het is voor een jeugdtrainer een prachtige ervaring en uitdaging om elke jeugdspeler zich optimaal te laten ontwikkelen, zowel voetbaltechnisch als ook mentaal, fysiek en sociaal. Elk seizoen is het streven om het aantal jeugdtrainers op peil te houden en de kwaliteit van de jeugdtrainers steeds verder te verhogen. Ook voor dit en volgend seizoen liggen weer nieuwe uitdagingen voor ons om onze jeugd zich weer optimaal te laten ontwikkelen. Kijk voor meer informatie op www.svoeQl .ni Wist 'j dat S'c-cg; meer dan 35 verschiitenoc medeUsn slips hesft? V»'ist u datCi5-patra pass:5 v:o- oane csza altamaai op voorraad haefr? Kerxstraat 2Ca - Horst Bij aankooo van: "UW SLOGGI-SPECIALIST4 S S z V O O 5 c C >s/o99x"AKTIE 3 1 - GRATIS

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 19