Vrouwen Vereniging Castenray hitD://casteorav.don3envenmv.nl/\TOii\ven.veremgii3g Woensdag 3 december Anette Maller Psychonomie. Vrouwen Op woensdag 3 december a.s. komt Anette deze keer zelf naar de Wis. Castenray Ze heeft voor ons het thema "Lees je gezicht". Dit thema houdt in: Weet watje ziet!!! De vorm van ons gezicht en ons lichaam spreken een duidelijke taal. Maar hoe lees jij watje ziet? De vorm van de neus, de ogende mond, de oren, de wenkbrauwen, de kaak en kin, het voorhoofd vertellen hun eigen verhaal over de mens. Het verteld over de sterke- en zwakke eigenschappen, ons gedragspatroon, hoe ons karakter in elkaar zit, waarom wij steeds dezelfde fouten maken. Het laat zien welke kwaliteiten en talenten een mens heeft. Het gezicht verteld een geschiedenis vanaf onze geboorte tot nu en geeft zelfs een tendens aan naar de toekomst. Hoe herken je de introvertheid of de ontplofbare energie bij een persoon? Welke kenmerken duiden op een persoon die steeds tegen de draad in wil zijn? Heel veel zaken die van belang zijn als je met mensen werkt zijn snel en duidelijk af te lezen van een persoon. Dus een interessant thema. Aanvang 20.00 uur in de Wis. Woensdag 10 december Kerstdecoratie maken. Op woensdag 10 december a.s. gaan we o.l.v. Agnes Kuijpers en Ria Heidens een mooie kerstdecoratie maken. De eigen bijdrage is nog niet bekend, maar zal onder de 20,00 blijven. Je kunt je alvast opgeven bij Agnes tel.: 571426. Uiterste datum van opgave is 30 november. Aanvang 19.30 uur in de Wis. 17 December Kerstviering. Op 17 december a.s. is onze Kerstviering. Deze Kerstviering zal heel bijzonder zijn. Wij hopen dat er veel leden met ons vanaf de Wis op zoek zullen gaan naar iets moois. Hou deze datum vrij, want het is jammer als je er de volgende dag niet over mee kunt praten. Meer verklappen wij nog niet. Groetjes, het Bestuur. TEGEL- EN METSELBEDRI JF HORSTER WEG 43 j 5811 AB CASTEIMRAY 'i j TELEFOON: 0478-571834 GSMOS-5 244 2569 14 Vtrgntging

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 14