Hartelijk 9 http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel Dag van de vrijwilligers 2008 Onze Toneelgroep was benaderd door een contactpersoon van de Caselse Bierfeesten om op zaterdag 25 oktober mee te helpen aan de dag van de vrijwilliger 2008. Omdat de Caselse Bierfeesten vorig jaar deze prijs in ontvangst hebben mogen nemen, waren zij in 2008 aan de beurt om deze dag mee te organiseren. Een 7-tal leden van onze vereniging zijn hier als diverse typetjes naar toe geweest. Zo waren er een jonkheer (Geert) en jonkvrouw (Mieke) die de gasten bij binnenkomst, maar ook buiten voor de ingang hartelijk welkom heette op deze dag van de vrijwilligers. Verder waren er een 2-tal poetsdames (Marja en Nel) en 1 poets(man)vrouw (Christian). Zij zorgden er gedrieën voor dat alles keurig netjes schoon werd gehouden. Er liepen ook een tweetal zwervers (Marcel en Agny) rond, die zowel buiten op straat als ook binnen regelmatig nagestaard werden. Volgens de organisator Match, was dit een zeer welkom iets; zo werd er levendigheid en vooral vrolijkheid aan deze dag toegevoegd. Zij en ook veel bezoekers waren vol lof over de bijdrage van onze toneelgroep. Een woord van dank aan iedereen die heeft meegeholpen om dit te realiseren. Op deze dag zijn ook diverse foto's gemaakt van onze spelers. Wij hopen deze op korte termijn te ontvangen en zullen deze dan zo snel mogelijk opnemen op onze site.v Iets voor iou?l Mocht je nu bij jezelf denken, hé dat is ook iets voor mij, zo af en toe een typetje uit beelden, wordt dan lid van onze vereniging door contact op te nemen met een van onze leden. Wij als toneelgroep worden steeds vaker benaderd om ergens als typetje te proberen een vrolijke noot toe te voegen aan een activiteit die plaatsvindt. Dus ook als je niet van plan bent om daadwerkelijk mee te spelen in een toneelstuk wat wij jaarlijks op de planken willen brengen, bent u van harte welkom bij onze vereniging. De jaarlijkse toneeluitvoeringen zullen echter wel onze hoofdtaak blijven. Verloop van de repetities Aanstaande maandag 3 november zal er een aanvang gemaakt worden met het 3e en tevens laatste bedrijf. Het zal nog wel even aanpoten zijn voor verschillende spelers om dan ook al de tekst van het 3e bedrijf te kennen, maar ze doen hun best. Voordeel van het kennen van de tekst is dat er al meteen heel veel aandacht besteed kan worden aan het bijbehorende spelelement waardoor je een goed inzicht krijgt in hoe je betreffende typetje in het geheel staat en wat er van elke speler verwacht wordt. Dank ie wel Bij deze willen wij de Stichting Heemkundig Genootschap danken voor het delen van de kast in De Wis, zodat wij over een opbergruimte voor kleine attributen en benodigdheden beschikken. r Dank Agenda. 3 november repetitie 10 november repetitie 17 november repetitie Voor de volledige agenda en overzicht van de repetitiedagen verwijzen wij naar onze website: http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel JouceUfïoep -ï-TCWT r»-w* 11*** tUl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 9