Kleur in Castenray 8 Op 27, 28 en 30 december 2008, vindt er in Castenray het evenement "Kleur in Castenray" plaats, een idee van de dorpsraad en de jongeren uit dit dorp. Het gaat om het fietstunneltje onder de A 73 dat er binnenkort zeer kleurrijk uit zal gaan zien. De dorpsraad heeft een aantal jongeren gevraagd om mee te denken hoe het fietstunneltje in Castenray kan worden opgeknapt. Op dit moment zit er op de muren van het tunneltje graffiti dat er niet uit ziet. Daarom gaat een groep jongeren de tunnel op 27 28 december voorzien van nieuwe graffiti. Onder begeleiding van een echte kunstenaar worden er workshops gegeven en wordt de tunnel in twee dagen onder deskundige begeleiding opgeknapt. Natuurlijk wordt de opgeknapte tunnel ook feestelijk heropend. Dat gebeurt op 30 december 2008. Aansluitend vindt er een heuse fuif plaats in De Wis, waarvoor alle jongeren vanaf de brugklas t/m 20jaar, zijn uitgenodigd. Maar voor dat het zo ver is moet er nog van alles door de werkgroep worden geregeld. De werkgroep bestaat uit: René Classens ,Lonneke Duijkers, Ilse Claessens, Stan Vullings, Christian van Bommel, Delène Steegs. De werkgroep heeft voor de kosten van dit project subsidie aangevraagd bij de gemeente Venray verbonden de bedoeling is om via het project van de gemeente Venray aan te sluiten "Mijn idee is geld waard". Hopelijk gaat ons dat lukken; we houden je op de hoogte. Het wordt dus een super gaaf project in de kerstvakantie. Voor de workshops graffiti op 27 28 december 2008 is maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Wil je meedoen dan moetje je even aanmelden door inlevering van onderstaand briefje bij een van de werkgroepleden. Er zijn wel een paar voorwaarden: je bent inwoner van Castenray en je moet minimaal op de brugklas zitten en niet ouder dan 20 jaar. Vul snel in want er is maar een beperkt aantal plaatsen, en zorg er voor dat er weer meer kleur komt in Castenray!!!!! See you 27,28 8t 30 december Naam: Adres: Telefoonnummer: e-mail: Leeftijd: Inleveren bij een van de werkgroepleden voor 11 november 2008! Kleur in Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 8