TENNISCLUB OIRLO - CASTENRAY Beste tennisliefhebbers Het winterseizoen is al weer begonnen dus ook de snertcompetitie kan weer van start gaan. De A-poule heeft afgelopen zaterdag al de eerste wedstrijd gespeeld. De snertcompetitie voor de B-poule zal begin november beginnen. Liefhebbers kunnen zich nog opgeven bij Tom Verbruggen tel. 571446 Hubertus Wilhelmus Gooren Gooren Bêr Het is goed zo! Hilvarenbeek, Castenray, Wij hebben afscheid genomen van een trotse, krachtige en eenvoudige man Onderscheiden met de Pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontivice echtgenoot van Marie Dinghs Hij overleed in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Meerlo, Rikie en Toine Theunissen-Gooren Irma en Rob Christa en Ed Emile en Danielle Antoinet Gooren Rohan Sanne en Björn Gerda en Louis Vroemen-Gooren Yvonne en Richard Björn en Melanie Ellen en Marco Wanroy, Rinie en Albert Hendriks-Gooren Erwin en Astrid Rudi Bart Wanssum, Truus en Twan VollebergGooren Martijn en Wendy Lian en Peter Frank Oostrum, Gerrit en Gerrie Gooren-Swemers Erna en Paul Paul en opa's achterkleinkinderen Horst, 24 oktober 2008 Dr. van de Meerendonkstraat 12 kamer 4 5961 HZ Horst. De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 29 oktober2008om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Matthias te Castenray waarna wij vader begeleiden naar het crematorium aan de Grote Blerickse Bergenweg 30 te Blerick. In de avondwake van dinsdag om 19.00 uur in de bovengenoemde kerk zullen wij vader bijzonder gedenken. Vader is thuis op zijn kamer in Berkdie Heem. Gdegenheid tot schriftelijk condoleren voor beide diensten achter in de kerk. Een bijzonder woord van dank voor de verzorging, aan het verplegend personeel van Berkele Heem en Dr. Arends voor de medische begeleiding

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 17