Stichting Jeugdwerk Castenray Elke vrijdag visverkoop te Castenray 15.00 uur - 18.15 uur Standplaats: Matthiasstraat (Kerk) Vishandel Eduard Camps Oostrum 8 06-24716667 Ptavbackshow We kunnen terugkijken op een zeer geslaagde playback avond. Er waren zelfs diverse bekende artiesten op de bühne te zien!! Leuk dat er weer originele gastoptredens waren. Wat is er veel talent in Castenrayl! De jury had het dan ook niet gemakkelijk om tot een uitslag te komen. Eigenlijk verdiende iedereen een beker, maar ja, zoals Henny Huisman altijd zei: Er kan er maar één de winnaar zijn! De uitslag was als volgt: De aanmoedigingsprijs ging naar: Romy, Anouk, Jip, Maudi en Robin. Zij deden de Spice Girls met "Wanna be" 3e prijs: Ilse, Chatty, Iris en Moniek: Girls Aloud - Jump 2e prijs: Meg Noële - Geen kinderliedjes le prijs: Nina, Ilona en Heike Lisa Amy Shelly - Adem in Adem uit Wij willen alle deelnemers van harte proficiat wensen met hun mooie optredens. En hopelijk zien we jullie volgend jaar weer met zo vele terug. 30 oktober: excursie Dierenkliniek Horst Deze donderdagavond qoan we een bezoek brengen aan de dierenkliniek in Horst. We zullen hier een rondleiding krijgen en kunnen dan echt een keertje in de operatiekamer van een dierenarts kijken! Zeer interessant dus! We gaan met de fiets naar Horst en vertrekken om 18:10 uur bij de Wis. We verwachten iedereen om 18:00 uur met een 'goede' fiets en reflecterend hesje bij de Wis. We zijn rond 20:00 uur weer terug. Het kost €1,-. Opgeven kan nog t/m 26 oktober. 14 november: Dropping Jawel, onze jaarlijkse dropping staat weer gepland op vrijdag 14 november aanstaande. We vertrekken dan rond de klok van 18.00 uur met een geblindeerde bus naar Daar zullen de groepjes (inclusief de leiding) gedropt worden en moeten ze zelf hun terugweg zien te vinden. Na wat lekkers gegeten te hebben vertrekt de bus dan weer richting de kerk van Castenray. We zijn dan rond 22.30 - 23.00 uur weer terug. Je kunt je vanaf nu opgeven voor deze spannende wandeltocht. Het kost €7,50. Ook zijn we op zoek naar begeleiders die met een groepje mee willen lopen. Geef je op bij Regi: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl Wat we verder nog in petto hebben: 13 december: Bioscoop bezoek 10 januari:Bowlen 7

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 7