Wintertijd Van zaterdag 25 oktober op zondag 28 oktober Wordt om 03.00 uur de klok een uur terug gezet JENNISKENS Aan de buurtverenigingen, vriendengroepen en andere (on)georganiseerde Carnavalsactivisten, Voor de zomervakantie hebben wij een bericht in De Schans gezet dat we graag in gesprek zouden komen met de vertegenwoordigers van de buurtverenigingen, vriendengroepen en andere groepen die actief zijn met de Carnaval. We zouden namelijk graag met jullie van gedachten willen wisselen over hoe we de carnaval in de toekomst zouden kunnen inrichten. Het is niet de bedoeling dat we in één avondje even een compleet nieuw toekomstplan op tafel krijgen. Dat zou wel mooi zijn, maar is natuurlijk niet realistisch. We willen eerst eens aftasten wat er leeft onder allerlei groeperingen en ook bezien hoe we elkaar er zo goed mogelijk bij kunnen blijven betrekken. Carnaval is immers een feest van ons allemaal en niet alleen van de Carnavalsvereniging. Wij nodigen jullie uit voor deze bijeenkomst op maandag 3 november 2008 om 20.00 uur in De Wis Wij hopen dat jullie gehoor geven aan onze uitnodiging om zo samen met ons mee te denken over de toekomst van de Caselse carnaval. Het bestuur van CV de Schanseknuppels. Tiieorieopleidingen: persoonlijk les.' Erkende bromftetsopleiding E achter B (aanhangwagen 3 APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 AUTO S. MOTOR RIJSCHOOL Telefoon 0478 571876

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 3