TENNISCLUB OIRLO - CAS TENRA Y Beste tennisliefliebbers Bonte Zittingsaovende R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Luizencontrole De luizencontrole is goed verlopen.Er zijn geen luizen geconstateerd. Toch willen wij u nadrukkelijk vragen om uw kind(eren) regelmatig zelf te blijven controleren. Dit omdat de Tuizentijd'is aangebroken. In omringende dorpen heeft men er helaas ook mee te kampen. Doordat kinderen met elkaar sporten en spelen is overdracht niet uit te sluiten. Luizen hebben is natuurlijk erg vervelend. We willen echter benadrukken dat dit je kan overkomen. Het is absoluut niet iets waar men zich voor hoeft te schamen. Er openlijk over spreken is zelfs aan te raden om verdere besmetting te voorkomen. Mocht u bij uw kind(eren) hoofdluis constateren dan stellen wij het erg op prijs als u de school daarvan op de hoogte stelt. We willen de kriebelcontroleurs weer van harte bedanken! Kledinginzameling De kledingkasten kunnen worden opgeruimd! Donderdag 30 oktober wordt er weer kleding ingezameld. U kunt de zakken kleding inleveren op woensdag tot 12.30u of op donderdag tot 9.00 u. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de renovatie van de speelplaats. Dinsdagmiddag 28 oktober komt de schoolfotograaf van alle kinderen foto's maken. Marly Steeghs en Maria Strijbos zullen ons die middag helpen om alles in goede banen te leiden. Wij willen hen alvast bedanken voor hun hulp. Het winterseizoen is al weer begonnen dus ook de snertcompetitie kanweer van start gaan. De A-poule heeft afgelopen zaterdag al de eerste wedstrijd gespeeld. De snertcompetitie voor de B-poule zal begin november beginnen. Liefhebbers kunnen zich nog opgeven bij Tom Verbruggen tel. 571446 Oproep aan iedereen die een rol van betekenis wil spelen tijdens de Caselse Bonte Zittingsaovende. De zittingsavonden van carnaval 2009 vinden plaats op 6 en 7 februari. We zoeken weer eigendorpse deelnemers maar ook personen die op een andere manier een bijdrage willen leveren. Op zaterdag 1 november willen we met zoveel mogelijk geïnteresseerden bij elkaar zitten om na te denken over de invulling van deze avonden. Dus als je mee wilt doen of leuke ideeën hebt kom dan op zaterdag 1 november naar de Koster, aanvang 19.30 uur. Ut Grüpke van Vief 14

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 14