Katholieke Bond van Ouderen - KBO Castenray JAARPROGRAMMA 2009. We zijn weer toe aan het nieuwe jaarprogramma 2009. Heeft er iemand suggesties voor een excursie of thema middag, wij houden ons aanbevolen en horen graag ideeën van jullie waar we mee aan de slag kunnen. Gaarne reactie bij de bestuursleden. Bij voorbaat dank. DAGREIS KBO Castenrav-Qirlo-Qostrtim: We hadden weer geluk met het weer. Na een mooie H. Mis in Wittem, de busreis via het mooie Zuidlimburgse land naar Thimister in de evenzo mooie Belgische Voerstreek. Flink wat cider gedronken met of zonder alcohol. Geëindigd met een heerlijk diner in Grathem. Demonstratie bij Intratuin in Veitrav op Dinsdag 4 November a.s. We hebben weer een uitnodiging om een najaar demonstratie bij te wonen bij Intratuin in Venray, er worden weer herfst en kerst stukken gemaakt. Tijd van 9.30 uur tot 11.30 uur. Aanmelden voor deelname bij Noor Jacobs tel.571253, vóór 1 november. De deelname is gratis. Excursie naar KI. Museum in Beers op woensdagmiddag 12 November We krijgen uiteraard koffie/thee en vlaai, verder een deskundige rondleiding. Er is een grote collectie allerhande voorwerpen te zien die in de loop der tijd zijn gebruikt bij de veeverbetering. Ook de koppen van de wereldberoemde stieren Sunnv Boy. Jabot en Prins 2 ziin er te zien. Het museum geeft de bezoeker verder een beeld van de technische ontwikkelingen op het gebied van spermawinning, kunstmatige inseminatie en nieuwe technieken op het gebied van biotechnologie. Vanaf de eerste verdieping kan men een kijkje nemen in de dekstal voor stieren. Eigen bijdrage 3,= Vertrek 14.00 uur bij de kerk. Aanmelden voor deelname bij Noor Jacobs tel.571253 SCHOFFELGROEP GROENONDERHOUD Op 19 november staat er een bijeenkomst gepland voor alle schoffelaars met partner in de dorpszaal van Gemeenschapshuis de WIS. Aanvang 10.00 uur Het is de bedoeling dat deze bijeenkomst een gezellig samenzijn wordt, waarbij een afvaardiging van de gemeente Venray ons komt bijpraten over het groenonderhoud. SCHILDERCURSUS: op maandagmiddag 29 september is er weer begonnen met een schildercursus, van 14.00 - 17.00 uur in de Dorpszaal van de Wis! COMPUTERCURSUS: op vrijdag 3 oktober zijn we weer begonnen met computercursussen, 's Morgens van 09.30 - 11.30 uur de beginnerscursus 's Middags van 13.30 -15.30 uur een cursus emailen internetten. Zijn er nog mensen die interesse hebben in een beginnerscursus danwei gevorderdencursus, svp even melden bij Huub Strijbos tel. 571722 hagstrijbos@gmaiI.com KBO Kerstviering 2008: op woensdag 10 december. Aanvang 19.00 uur Veel van onze bewoners (zorgcentrum Het Schuttersveld) zijn afkomstig uit één van de kerkdorpen en vinden het vaak erg fijn als ze oud-dorpsgenoten in Het Schuttersveld kunnen ontmoeten. Zorgcentrum Het Schuttersveld 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 11