The Hollies op 27 september op Beatnight 2008 Beatnight 2008 The hollies The Hollies worden in 1962 opgericht in Manchester. Tussen 1963 en 1978 scoort de band met liefst 30 hits! Op Beatnight kunnen we lekker lang genieten van "I'm Alive", "Bus Stop", "Carrie Anne", "Sorry Suzanne", "He Ain't Heavy He's My Brother", "The Baby", "Long Cool Woman", de top 1 hit "The Day That Curly Billy Shot Down Crazy Sam McGhee" en het prachtige "The Air That I Breathe" Fishnet Stockings Kompleet met de grote contra bas komt in deze show de echte ouderwetse Rock Roll uit de jaren vijftig en zestig helemaal tot leven. We horen muziekhelden als Chuck Berry, Little Richard, Jerry Lee Lewis en natuurlijk Elvis Presley. Toni Macaroni Een nieuwe samenstelling en een geweldig nieuwe show die voor het eerst op Beatnight te horen en vooral ook te zien is. Het is één groot Rock Roll avontuur met allemaal herkenbare hits uit de jaren zestig, zeventig en zelfs de jaren tachtig zoals The Beatles, The Rolling Stones, The Who, Status Quo en ja wat eigenlijk niet?? Datum en tijd: zaterdag 27 september. Aanvang 20.00 uur. Locatie en plaats: de Mérthal in Horst. Entree 25,— p.p. Voorverkoop via De Mikroshop, Stervideotheek en Café De Beurs in Horst De Seveweag in Sevenum en Leon van Crooy in Panningen. Info over het programma bij Jan Droesen. Tel.: 06-54272108 APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 8

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 8