Caselse Bierfeesten 2008 Het is al weer even geleden maar de plussen en minnen zijn opgeteld. Wij "Stichting de Caselse Bierfeesten" willen bij deze naast onszelf iedereen alsnog bedanken die bijgedragen hebben aan de succesvol geslaagde Caselse Bierfeesten van 2008. Bij deze willen we ook met name de sponsoren bedanken die dit feest mogelijk hebben gemaakt. Allen zeer bedankt! A&A Accountants en Adviseurs Horst ACB Transportbanden Horst Agro Verhen Helmond Alcast BV Leunen Loonbedrijf Aldenzee Deurne Jan Arts Miko koffie Castenray Theo Arts begrafenisondernemer Horst Cees Bakker Tuincentrum Meterik Bongers Stevens Aannemers Castenray G. Camps Varkenshandel Oostrum Karei Dekkers Twee wie Iers Wans sum Fam. W. Friezen Castenray GE Bouw Oirlo Heineken Brouwerij Helmond Hendrix Smits Loonbedrijf Castenray Garage Hendrix Lottum Hoes Erogas Nijmegen Roel Hoeijmakers Hoveniersbedrijf Tienray Hoffmans Transport BV Gennep Wiel Jacobs Aannemer Castenray Van Kessel Oliehandel Milheeze Garage de Kreitenberg Horst Kusters Steenhandel Heide Hondenpension De Lollebeek Castenray Strijbos de Mulder Loonbedrijf Castenray De Mulder Busverhuur Heide Restaurant Oriental Dynastie Castenray HPM van de Pas Bobcat service Oirlo Saweco BV Oirlo SEP Peeters BV Oirlo De Stam Varkensvoeders Oostrum Summa Verzekeringen Oirlo Timmerbedrijf J. Swinkels Horst Teunesen Zand en Grind Gennep Bouwbedrij f Teunissen Y sselsteyn Timmermans Agri-service America Versleijen BV Oirlo Stichting De WIS Castenray Notaris M.R. MP Rieff Vierüngsbeek De Brouwketel BV Den Bosch Design Expres Venray Arts Trading A&M machinery Veulen RIT Bandenservice Oostrum Jos Janssen koeltechniek en electro Horst 10

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 10