OUDERENBILJART CASTENRAY Heijen 4 - SVOC'öl 5 C 1-0, Heijen wind 1-1, Heijen Gerrit L 2-1, Heijen 3-1, Martijn D 3-2 Na de zware oefencampagne van vorige week, was het zondag dan toch tijd voor het echte werk. het motto de morgen zon heeft goud in de mond stond bijna iedereen van het vieft om 8.30 uur op het sportpark de Heesakker, te kijken naar de opkomende zon. Aangezien er een paar lotgenoten niet wisten dat we om half 9 moesten vertrekken, of zich niet afgemeld hadden zijn we met 12 man vertrokken richting Heijen. Nadat dat de technische staf de opstelling vrijgegeven had begonnen we met de warming-up. Deze verliep voorspoedig, want zo veel tijd hadden we niet. Direct na het fluitsignaal nam het vieft het initiatief, met regelmaat kwam Heijen er ook uit maar ze creëerde geen gevaarlijke kansen. Het duurde maar liefst 20 minuten voordat Rik C het vieft op voorsprong had gezet zette. Na het doelpunt creëerde Martijn D nog een kans vanaf 20 meter maar zijn schot eindigde op de lat Voor rust lukte het Heijen toch om te scoren. Met geluk van de wind, die een voorzet in de kruising liet belanden. Na de warme thee kwam het vieft goed uit de startblokken, maar in de 70e minuut was het Heijen dat op voorsprong kwam, een schot van de Heijense spits verdween via Gerrit L zijn been in het doel. Na dit doelpunt ging het vieft risico's nemen om toch de verdiende 3 punten mee naar huis te nemen. Maar in de 80c minuut zag Heijen toch een gaatje in de verdediging om de 3-1 te scoren. Na dit doelpunt werd de wedstrijd wat grimmiger wat voor het vieft zorgde voor een grandioos doelpunt. Van maar liefst 25 meter schoot Martijn D de bal onderkant lat binnen! Heijen stond erbij en keek ernaar! Het was jammer genoeg te laat want naar de aftrap floot de scheidsrechter direct af. Nog even een dank woordje voor de inzet van de op huurbasis geleende speler Leon B en Rene A van het vierd. Onder het motto niet geschoten is altijd mis gaat het vieft volgende week weer voor de volle winst! UITSLAGEN: week 36 Ronde 1 PROGRAMMA COMPETITIE week 37 Ronde 2 2,04 1,59 1,35 PROGRAMMA COMPETI1 week 38 Ronde 3 Ais iemand interesse heeft in biljarten of 'n kaartje leggen of een praatje maken, loop gerust eens binnen in de Dorpszaal van De Wis. Op dinsdagmiddag en donderdagmiddag vanaf 13.00 uur. Leunen 1 Castenray 2 Kemphaan 6 - Castenray 1 - Ostenriekske 1 - Castenray 3 7 5 2 2 4 7 Jac Jakobs 27 brt Piet Steeghs 27 brt. Jep Fteurkens 17 brt. Castenray 1 - Griendtsveen 1 Oirlo 4 -Castenray 2 DeWevert 4 -Castenray 3 vrijdag 12 september woensdag 10 september is verplaatst naar dinsdag 9 september Tienray 1 - Castenray 1 Castenray 2 - Tienray 3 Castenray 3 - Hegelsom 4 woensdag 17 september vrijdag 19 september woensdag 17 september PCK: volgens planning beginnen we op dinsdag 9 september maar omdat Castenray 3 een wedstrijd speelt zien we wel wat er gespeeld kan worden. Programma dinsdag 16 september Jep Fleurkens - They Jacobs Mart Arts Piet Steeghs Ger Weijs Jan Classens Piet Strijbos Wim Strijbos Wiel Seijkens Aloys Kuijpers Programma dinsdag 23 september They Jacobs - Wiel Seijkens Jep Fleurkens - Aloys Kuijpers Mart Arts - Hay Seijkens Jac Hesen - Piet Strijbos Jan Martens - They Jacobs 19

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 19