Vrouwen Vereniging Casten ray CAJEKO D//c as te nrav.d orpe n v enrav.nl/ Woensdag 10 september, uitstapje naar Roermond Op woensdag 10 september a.s. gaan we gezellig naar Roermond. Het programma is als volgt: 08.45 Vertrek vanaf kerk. 09.45 Koffie met vlaai in Horn, rondleiding in museum "Terug in de tijd". 12.30 Aankomst Roermond. Lunch voor eigen rekening en vrije tijd. 16.30 Stadswandeling 19.00 Diner 20.30 Terug in Castenray Eigen bijdrage ca. 40,00 p.p. Niet- leden kunnen voor een kleine meerprijs mee met dit uitstapje. Dus lijkt het programma je leuk, geef je dan voor 1 september a.s. op bij: Thea Geerets tel.: 571312 of Elly Bongers tel.: 571979 Groetjes, het bestuur. Het nieuwe schooljaar is begonnen! Ik wens alle kinderen een fijn, gezellig en leerzaam verblijf toe in jullie nieuwe klas! Voor ons Cajeko-koor hoop ik dit schooljaar weer met enthousiaste zangertjes te mogen werken!!! Helaas hebben enkele kinderen aangegeven te willen stoppen. Dit is jammer! Daarom zou het geweldig zijn als nieuwe mensen erbij komen. Vanaf groep 4 mag je meedoen!! We repeteren elke week op donderdagmiddag na school in de gemeensch. ruimte. Eerst even een korte pauze met limonade en een koekje en dan oefenen we van 15.45 uur tot 16.30 uur. Ik wil graag deze week al starten, daar de eerste gezinsmis al op 4 okt a.s.is en een kort optreden in de planning zit op 7 sept in het gemeenschapshuis, maar daarover t.z.t. meer. Wie mee wil doen, is welkom op 21 aug. Tot ziens!!!! groetjes, Ria Maes, TENNISCLUB OIRLO - CASTEN RA Y Beste tennisïiefhebbers Afgelopen weekend is het Venray Open weer gespeeld. OICA was dit jaar ook weer van de partij. In de voorrondes werd er gewonnen van Merselo en TCV waardoor de finale gespeeld mocht worden tegen LVH. Het waren spannende wedstrijden maar helaas was Leunen toch iets sterker. Uiteindelijk werd de tweede plaats dus behaald. Toch een fantastisch resultaat dat OICA de overige venrayse verenigingen voor is gebleven. Proficiat. In september zullen de clubkampioenschappen weer plaats vinden, ledereen kan zich hier natuurlijk nog voor opgeven. De organisatie is wederom in handen van Jan Arts en René Creemers We hopen natuurlijk weer op een groot aantal deelnemers De jeugd kan zich aanmelden bij Lea Houwen Het bestuur 5 Vereniging Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 5