R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Start schooljaar Wat was het maandagmorgen weer spannend. Niet alleen voor de kinderen en ouden; maar ook de juften en meester hadden kriebels in hun buik. Gelukkig hebben we een goede start gemaakt. Samen hebben we geluisterd naar het schoollied. Om al een tipje van de sluier op te lichten volgt hier het refrein op de melodie van Jan Klaasen was Trompetter: In hei Cdssels dorpje op een hele mooie plek daar staat een basisschool en die is echt te gek. Zonder gein het is heel fijn om daar op die school te zijn. Van je hotsie, knots ie, knetter, jippie jee. We hopen het liedje nog vaak samen te mogen zingen. Als klap op de vuurpijl kwam juf Dini Camps met een geweldige verrassing. Via de RABO bank heeft ze meegedaan aan een wens-actie. Haar wens was een bijdrage aan het speeltoestel voor basisschool 'De Stek'. Onlangs heeft ze gehoord dat haar wens in vervulling zal gaan. Vanochtend heeft ze 500 echte euro's aan ons overhandigd. Samen met de kinderen gaan we bekijken hoe we dit bedrag gaan besteden. BEDANKT JUFFROUW DINI!! We gaan er samen een flitsend en leerzaam jaar van maken! V e rkeers v eiligheid Rondom de school heeft de Gemeente verschillende verkeersveiligheidsmaatregelen getroffen. Ook de verkeersouder heeft zich ingezet om borden te plaatsen en een vlag op te hangen ter bevordering van de verkeersveiligheid. Jammer genoeg is de vlag weggehaald. We willen de ouders die geholpen hebben om de schoolomgeving weer iets veiliger te maken van harte bedanken. Geen vernielingen Wat waren wij blij om na de vakantie de school en de schoolomgeving weer netjes terug te zien. Heel fijn dat er niets vernield is geworden tijdens deze lange periode. Luizencontrole Er zijn geen luizen geconstateerd. Met dank aan de kriebelcontroleurs voor hun inzet! Algemene ouderavond Woensdag 3 september om 19.00 u. is er een algemene ouderavond gepland. We willen alle ouders van de schoolgaande kinderen maar ook de ouders van de kinderen die dit schooljaar instromen van harte uitnodigen. Op deze avond krijgt u informatie over de basisgroep specifiek en algemene informatie met betrekking tot het schooljaar 2008-2009. Bovendien zal de oudervereniging de jaarvergadering aan u presenteren. Hierover krijgt u bericht via uw kind. Met vriendelijke groet. Team basisschool 'De Stek 10

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 10