Stichting Jeugdwerk Castenray OUDERENBILJART CASTENRAY We kunnen weer terugkijken op een 'super' geslaagd weekend. We hebben geboft met het weer en volgens ons hebben jullie je ook allemaal prima vermaakt. Een complimentje voor jullie allemaal. Het was weer een leuke en gezellige groep om mee op kamp te gaan. De foto's van dit gezellige weekend zijn te bekijken op de website (dorpenvenray en dan een klikje naar Castenray, verenigingen, sjwc) Veel kijkplezier. Voor jullie allemaal nu een fijne en welverdiende vakantie. Graag zien we jullie na de zomervakantie terug en kunnen we er weer een vol seizoen tegenaan. Doei, Bestuur 5JWC! 19 sept: Zwemmen Als iemand interesse heeft in biljarten of 'n kaartje leggen of een praatje maken, loop gerust eens binnen in de Dorpszaal van De Wis. Op dinsdagmiddag en donderdagmiddag vanaf 13.00 uur. CONTRIBUTIE; Tijdens de jaarvergadering is de contributie vastgesteld op 15,= en de eigen bijdrage i.v.m. gebruik aan de Wis ook op 15,= U kunt het door u verschuldigde bedrag overmaken op bankrekening 3456.676.972 t.n.v. H.A.G. Strijbos inz. Ouderenbiljart Nu Thema feesten Kwatsavond 45,00 p.p. Spooktochten 45,00 p.p. Arrangementen aü in vanaf 22,50 p.p. ontvangst met vlaai koffie 5 uur vrij drinken 2 x bittergarnituur uitgebreid buffet Uw adres voor ai uw Feesten,Bruiloftenpartijenvergaderingen 7 raspaartje van de horeca tot ziens in t Veule tel 0478-581928 Wat er gepland staat voor na de vakantie: 6 sept: Boer en piloot 4 okt: Vossenjacht/Speurtocht 18 okt: Playbackshow 5

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 5