Gordijnen open en dicht post uit de brievenbus planten water geven, ..een bedankje van Ovivo dat pakt altijd goed uit Wij wensen u een fijne vakantie! Streekproducten Cadeaupakketten LJ FIRST STOP R.I.T. Bandenservice, het adres voor Banden Licht Metalen Wielen Onderhoud van uw auto Reparaties aan uw auto APK Keuringen Remmenservice Schokbrekers Ooeni no stilden: mat/mvrii 8.00 - 17.30 Voor de kinderen werden er dit jaar weer een aantal leuke en leerzame activiteiten georganiseerd. Zo werd er een techniekdag georganiseerd waar hij de kinderen op een praktische manier in aanraking kwamen met verschillende technieken. Verder gingen de kinderen van de onderbouw op uitstapje naar "Trollenland" en gingen de kinderen van de bovenbouw op schoolreis naar de 'Techniekhoek" in Sittard en 'Klein Zwitserland in Tegelen. Voor de ouders organiseerden we ook een informatieve bijeenkomst over de zorgstructuur bij ons op school. Wij waren blij met de opkomst en de interesse van de ouders naar dit onderwerp. En dan was er ook nog fijn nieuws op het gebied van persoonlijk levensgeluk. Juf Janneke verraste ons met de boodschap dat zij in verwachting is. Ai met al hebben we een heel fijn schooljaar achter de rug waarbij we weer dankbaar gebruik hebben mogen maken van hulp van vrijwilligers, ouders en andere helpende handen. De hulp die al deze bovengenoemde activiteiten mogelijk heeft gemaakt en daarom het schooljaar voor de kinderen en de teamleden zo plezierig gemaakt heeft. We willen via deze weg dan ook IEDEREEN HARTELIJK BEDANKEN voor het super schooljaar! We hopen, voor volgend schooljaar, weer op een fijne samenwerking. Wij wensen iedereen een hele fijne zomervakantie toe! Tot in het nieuwe schooljaar. Schoolgids 2008-2009 Aan het begin van deze week heeft u de schoolgids en de schoolkalender van ons ontvangen. Mocht u nog onregelmatigheden aantreffen in deze gids dan horen wij dat graag van u. De telefoonketen wordt aan het begin van volgend schooljaar aan u verstrekt. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek" Hees weg 9, Meerlo vslOV" 1V -c, 0478 69 72 71 O Wo/do/vr 13.30 - 17.00 uur KJ \f J \f U Za 10.00- 15.00 uur Ook voor het onderhoud van uw auto Trekhaken Accu's 5 r111 1 RIT

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 5