Geslaagd. Vrouwen Vereniging Castenray Marij en Annie heel hartelijk bedankt voor jullie inzet!!!!! OUPERENBILJART CASTENRAY Informatie voor verenigingen, adverteerders en lezers van De Schans. Vakantie. De Schans gaat ook met vakantie. De laatste Schans vóór de vakantie verschijnt op woensdag 16 juli. Na de vakantie krijgt u De Schans op woensdag 13 augustus weer in de bus. De redactie feliciteert alle geslaagden met het behalen van hun diploma. Wij wensen jullie veel succes tijdens de volgende opleiding, of bij zoeken naar een baan. De redactie wenst iedereen een fijne vakantie, goede reis en gezond weer thuis. Fietsexeursie woensdag 25 iuni j.l. De fietsexeursie van 25 juni j.l. naar de kaasboerderij in Heusden is gelukkig droog verlopen. Deze bestemming is bedacht door Marij Arts en de tocht is uitgezet door Annie Seegers. Mede dankzij het mooie weer is het een heel geslaagde dag geworden. Prijs gewonnen in het casino. Op vrijdag 16 mei j.l. is het bestuur met aanhang naar Holland Casino in Venlo geweest. Het casino organiseert een aantal avonden per jaar om verenigingen te sponsoren. Je moet wel met een groep van 15 personen zijn. Helaas konden Annie en Bert Lenssen niet mee, maar Jackie en Sjoerd werden in de strijd gegooid. Ook Manon en vriend Michel waren bereid om onze vereniging te helpen. Mia nam de buurvrouw mee en oud-bestuurslid Tiny Arts maakte het aantal van 15 personen kloppend. Er ontstond in het casino grote hilariteit toen onze vereniging werd voorgesteld. Een vrouwenvereniging met zoveel mannen? Maar wie het laatst lacht, lacht bijna het best. Wij hebben de tweede prijs gewonnen. 500 eurootjes voor de kas. Dat kunnen wij goed gebruiken in ons jubileumjaar!!!.' Ja toch?? Een aanrader voor alle verenigingen in Castenray. Groetjes, het bestuur. Als iemand interesse heeft in biljarten of 'n kaartje leggen of een praatje maken, loop gerust eens binnen in de Dorpszaal van De Wis, Op dinsdagmiddag en donderdagmiddag vanaf 13.00 uur. 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 3