©rpsOla® voor KERKBERICHTEN Redactieadres: Castelostraat 20a «571890 Abonnementen: Campagnestraat 8 8571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur e-mail: deschans. castenrav@home. nl nr.27 02 juli 2008 Zaterdag 5 juli Misdienaars: Suzan, Yvon, Chris 19.15 uur: Jaardienst Willem van der Sterren en Gertruda Jenni: Jan Thielen Wiel Jacobs Pastoor van Horne is vauaf 1 juli bereikbaar onder 0478-531270 of 06-13300256. Eerste H. Mis Pastoor Huub van Home: Zoals u reeds eerder is medegedeeld, is Pastoor Huub van Horne met ingang van 1 juli benoemd als administrater(=pastoor) van onze parochie, alsmede als pastoor van de parochies Blitterswijck en Wanssum. A.s. zaterdag(5 juli) zal pastoor van Horne dan ook voor de eerste keer in onze parochie voorgaan in de wekelijkse H. Mis. U bent hierbij allen van harte welkom. Na de vakantieperiode zal nog een officiële installatie van Pastoor van Home plaatsvinden. Het eerste overleg tussen de drie parochies over de plaats, dag en tijdstip en de voorbereiding van deze installatie zal deze week plaatsvinden. We houden u uiteraard op de hoogte van de voortgang van deze besprekingen. Jaar van het Religieus Erfgoed: In het kader van het Jaar van het Religieus Erfgoed roept de organisatie beheerders van religieuze gebouwen op om die gebouwen tijdens het weekeinde van de jaarlijkse landelijke Open Monumentendag open te stellen. Dit weekeinde is op zaterdag 13 en zondag 14 september. In verband met de viering van het 75-jarig bestaan van onze parochie op zondag 7 september a.s. stellen wij onze kerk reeds open op zaterdag 6 september en lopen daarmee een week voor op de Landelijke Open Monumentendag. Beleef het Lourdesgevoel! Dat is wat de organisatie Limburgse Bedevaarten en de jongerenafdeling van het bisdom kinderen, tieners en jongeren willen laten beleven tijdens een speciale reis in de herfstvakantie. Zeker nu de Franse bedevaartplaats een jubileum viert. Maria verscheen er immers 150 jaar geleden aan Bemadetfe Souhi rous. Deze Limburgse reis staat in het teken van ontmoeting met andere jongeren en met Maria, b.v. bij de grot, maar ook tijdens de lichtprocessie. Er is bovendien ruimschoots tijd voor een excursie of wandeling door de Pyreneeën of een terrasje pikken. Voor meer info over prijs. data. etc. kijk op: www.bedevaarten.com of http://biroermond.hvves.nl of bel 043-3215715

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 1