Aan alle buurten en vriendengroepen ien Caseleü! >ATRA Nu het carnavalsseizoen alweer een poosje achter de rug is, heeft liet bestuur van de carnavalsvereniging nog eens teruggeblikt op de voorbije carnaval. Gelukkig mogen we terugzien op een mooi carnavalsseizoen en daar zijn we hartstikke tevreden mee. Vaak is het zo dat als je terugkijkt, je als vanzelf ook een doorkijk naar de toekomst probeert te maken. Vragen die dan opkomen zijn: kunnen we het huidige programma nog langdurig voortzetten? Die vraag is niet zo gemakkelijk te beantwoorden. Het is immers niet alleen de Carnavalsvereniging die de carnaval maakt, maar het zijn juist de carnavalsvierders die een hoofdrol vervullen. Het gaat om de mensen die bijvoorbeeld artiest zijn op de Bonte Aovend, de Boerebrulleft organiseren, die meedoen met de optocht of met een hele groep naar het Aide Wieverbal gaan, enz. Veel werk, waarbij we gelukkig steeds hebben kunnen rekenen op de inzet van heel veel mensen. Naast individuen met een hoog feestneusgehalte, houden vooral ook buurten en vrienden- of vriendinnengroepen zich bezig met de organisatie van allerlei activiteiten. Toch horen we ook wel eens geluiden dat er dingen anders zouden moeten of dat bepaalde programmaonderdelen hun langste tijd gehad zouden hebben. Voor dit soort geluiden willen wij als carnavalsvereniging graag onze oren open houden en nog liever willen we daarover in gesprek raken. Ons is er alles aan gelegen om het best mogelijke programma in elkaar te zetten. Graag willen wij na de zomervakantie eens met vertegenwoordigers van de buurten en vriendengroepen in discussie treden over hoe we de carnaval in de toekomst zouden kunnen inrichten. Hiervoor zullen jullie ergens in september of oktober een uitnodiging ontvangen. We hebben daarbij overigens niet de illusie dat we in één avondje even een compleet nieuw toekomstplan op tafel krijgen, maar zijn er veel meer op uit om eens af te tasten wat er leeft en hoe we elkaar er zo goed mogelijk bij kunnen betrekken. Graag rekenen wij erop dat jullie straks gehoor geven aan onze uitnodiging om samen met ons mee te denken over de toekomst van de Caselse carnaval. Nog even en dan zitten jullie misschien met je buurtgenoten of vriendengoep te genieten van een lekkere zomerse barbecue. Lekker hapje, pilsje erbij. Het is jullie van harte gegund! Mocht je dan om gesprekstof verlegen zitten, is dit misschien een mooie aangelegenheid om aan de praat te komen. Prettige vakantie allemaal!!? 13 De mooiste lingerie, badkledi heren en kinderen voor een li ^A/SElG* OPRI t/m 70% kor

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 13