DORPSKALENDER servicemonteur elektro Kijkt u ook eens op onze website ww.weiebe.n 03 september KBO; excursie naar de Paddestoellerij in Horst 8-9-10 september; KBO; 3daagse vakantiereis Verkoop auto's alle merken nieuw en gebruikt. Leasing en verhuur personen en bedrijfswagens. Reparatie en onderhoud. Inbouw Roetfilters APK keuringen. Dealer 45 km auto's. Schade-afwikkeling en herstel. Voorruit vernieuwing/ speciale regeling eigen risico. Inbouw en levering alarm, telefoon en navigatie. Airco's Afvullen en reinigen. Verkoop truckaccessoires Wasserette Erkend Bovagbedrijf 24 uurs service Tel. 0478-532444- E-maii wejebe@rdc.net Versieijen Agri neemt een prominente plaats in op de Nederlandse markt van automatisering en hulsvestiging voor de agrarische sector en is onderdeel van de Versleijen Holding. In de piuivee- en varkenshouderij is de door ons gevoerde Big Dutchman productensijn wereldwijd marktleider. Wij installeren en onderhouden diverse voer- en huisvestingssystemen. Momenteel zijn wij op zoek naar een Werkzaamheden: Monteren, installeren van en onderhoudswerkzaam heden aan elektrische installaties in de varkens- en pluimveehouderij. Wij bieden u: Zeer afwisselend en zelfstandig werk op diverse klantenlocaties. Ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Bent u geïnteresseerd? Neem dan, bij voorkeur per e-mail, contact op met; Versleijen Agri B.V., Paul Versleijen, paulversleijen@versleijen.com Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Telefonische inlichtingen: 0478-571941. Zie ook www.versleijen.com

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 16