Groep acht bezorgde voor de laatste keer De Schans De vakantie staat voor de deur, vrijdag 4 juli is de laatste schooldag voor de leerlingen van De Stek. De Schans zal woensdag 9 juli en woensdag 16 juli nog verschijnen en gaat daarna 3 weken met vakantie. De leerlingen van groep 8 hebben deze week voor de laatste keer De Schans bij u bezorgd. De redactie van De Schans bedankt de jongens en meisjes van groep 7 en 8 hartelijk voor het bezorgen van ons dorpsblad De Schans bij de Castenrayse abonnees. Bij goed en slecht weer werd het dorpsblad bezorgd en ook tijdens de vakanties kwamen de leerlingen van groep 7 en 8 om 9.30 uur naar school, om hun Schansen in ontvangst te nemen en bij de Castenrayse bevolking te bezorgen. De leerlingen van groep 8, die nu de bezorgersgroep gaan verlaten, wensen wij een fijne vakantie en veel succes in het voortgezet onderwijs. De leerlingen van nu nog groep 6 gaan met ingang van vandaag de Schans bezorgen samen met de leerlingen van groep 7. Na de vakantie zijn dit groep 7 en 8. Zij zijn door juffrouw Andrea, de schoolverlaters en groep 7 al helemaal ingewerkt. Jongelui succes! De bezorgers van De Schans worden tijdens de vakantie op 9 juli, 16 juli en 13 augustus om 9.30 uur op school verwacht om de Schansen op te halen. De redactie van De Schans wenst personeel en leerlingen van De Stek een fijne vakantie! Boven v.l.n.r. Nina Classens, Ilona Duijkers, Brian Sommers. Beneden v.l.n.r. Freek Vullings, Nick Classens, Nando Motman, Jeffrey Classens, Stan Bongers, juffrouw Andrea, Roel Janssen, Kenny Bartels. Jongelui, bedankt!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 13