H zaterdag 7 juni: 14.00 uur: Youngsters scholieren 16.00 uur: Hunters 17.00 uur: Grote prijs van Meerlo 19.00 uur: Jump&Quad Na afloop Ruiterbal zondag 8 juni: 10.00 uur: Hoefslag Dressuur Cup 14.00 uur: Sponsorspringen 1.60m 16.00 uur: DEC Trophy'08; ruiterwissel dressuur halen. Vaker is natuurlijk nog beter, maar de meeste van jullie gaan waarschijnlijk ook nog op vakantie en dan wordt het al krap. Iedereen van de Senioren en A-jeugd van de voet- en korfbalteams mag meedoen. Het niveau waarop je speelt is helemaal niet van belang. We trainen 1 keer per week in de Schadijker Bossen. Dit is op de maandag. De eerste keer is op maandag 23 juni, een week na de SVOC dag. Als de dames van korfbal nog nacompetitie moeten spelen beginnen die een weekje later. We vertrekken om 19.00 uur bij het sport-park, zodat we ongeveer om 19.30 uur met de training kunnen starten. We gaan per auto van het sportpark naar de Schaak. We maken geen rij schema. Wie meegaat en de beschikking heeft over een auto wordt verzocht deze mee te nemen naar het sportpark. Van daaruit vertrekken we met zo weinig mogelijk auto's naar het bos. Denk er wel aan dat het niet verstandig is om in het bos op voetbalschoenen te lopen. Veel beter is sportschoenen met vlakke zolen en nog beter loopschoenen. Een flesje water zal ook zeker goed van pas komen. Verder zal ik zelf zorgen voor een anti-dazen middel. Dit is een mooie gelegenheid om de twee takken van sport van SVOC '01 bij elkaar te brengen en je zult zien dat conditietraining veel leuker is dan je denkt. Ik zie jullie aanmeldingen met belangstelling tegemoet. Met sportieve groet Henk Dinghs m f K. 19 ösio». wmgp Ruiterfestijn Meerlo '08 '4 f Dit mag u niet missen!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 19