Stichting Jeugdwerk Castenray 5 t/m 8 juni: Wandelvierdaagse. De wandelvierdaagse staat weer voor de deur. Hopelijk zijn de weergoden ons goed gezind en kunnen we met niet al teveel regen de 4 dagen doorkomen. We hebben een rijschema gemaakt zodat we op tijd in Venray bij de start kunnen verschijnen. We vertrekken vanaf de Wis donderdag t/m zaterdag om 17.00 uur Op zondag vertrekken we om 10.00 uur. Het défilé start om 12.45 uur. Rij-schema: Donderdag 5 juni Ilse Bongers, Sanne Tacken, Robin Vollenberg, Moniek Strijbos Vri jdag 6 juni Kim Creemers, Heike Vullings, Luc Peeters, Karin v. Bommel Zaterdag 7 juni Anouk Philipsen, Jaqueline Hendrikx, Karin v. Bommel, Jos Duijkers Zondag 8 iuni Anne Jacobs, Iris Philipsen, Jos v. Boekei, Nina Classens Ruilen kan onderling geregeld worden. Info: Jos öuij kers 06-29535155 4 t/m 7 juli: Doeweekend. Jawel, eindelijk is het dan weer zo ver. Jullie kunnen je massaal op gaan geven voor weer een 'super' gezellig weekendje weg. We hebben weer een leuk en gevarieerd programma in petto waarin we jullie wederom gaan verassen met allerlei leuke activiteiten. Wat we gaan doen blijft natuurlijk nog strikt geheim. Opgeven kan vanaf nu bij Regi: 571590 of per mail reqi.classens@planet.nl Het Doeweekend kost €40,- per persoon, (aangezien de accommodaties enorm in prijs gestegen zijn tellen we voor alle kinderen dezelfde prijs LET OP dit is de juiste prijs. Vorige week was nog de oude prijs). Wat er verder nog op de agenda staat: 14 juni: Rollebol 6 sept: Boer en piloot 19 sept: Zwemmen 4 okt: Vossenjacht/Speurtocht 18 okt: Playbackshow APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 15

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 15