Bel (0478) 52 62 62 proteion www.thuiszorgnoordlimburg.nl R.K. Basisschool 'DeStek' Casten ray Uitstapje groep lt/in 4 Donderdag 29 mei gaan de kinderen van groep li/m 4 naar 'Het Trollenland' in Deume. We willen de ouders die hebben aangeboden om te rijden van harte bedanken. Natuurlijk willen we alle kinderen een hele fijne dag toewensen. Schoolreis groep 5 t/m 8 Vrijdag 30 mei gaan de kinderen van groep 5 t/m 8 op schoolreis. Waar de reis naar toe gaat blijft een verrassing. We willen de kinderen heel veel plezier toewensen deze dag. De kinderen van groep 11lm 4 hebben deze dag vrij. Tninonderhoud Op zaterdag 7 juni worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes. Volgens het (aangepaste) werkschema zijn de oudere van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Marijn Peetere, Jort Heidens, Max Janssen, Fenne Weijs, Jos van Boekei, Stan Versteegen, Kenney Bartels, Sanne Tacken en Brian Sommers. Om 13.30 u. willen we starten en rond 15.30u, willen we het klussen beëindigen. Van de leerkrachten zal Riet Peetere aanwezig zijn. Alvast hartelijk bedankt voor uw hulp. Parkeren voor de school Graag willen wij u, er nogmaals, op attenderen om niet voor of op de inritten van onze overburen te parkeren tijdens het op en afhalen van de kinderen. Wij willen u vriendelijk bedanken voor uw medewerking. MR-vergadering Dag: donderdag 29 mei Tijdstip: 19.00 u. Plaats: bs De Stek MR-vergaderingen zijn openbaar. huishoudelijke en persoonlijke verzorging verpleging gespec. thuisbegeleiding zorgboerderijen dagvoorzieningen zorg tv consultatie voor senioren zorgalarmering tijd voor mensen' 'tijd voor wensen' 7 Thuiszorg nodig? thuiszorg noord-limburg

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 7