Voor meer dan alleen dansen... Dans Partycentrum 0478-510500 Zorg dat u kunt dansen op uw bruiloft Moederdagbrunch zondag 11 mei reserveer nu!!! Ook voor het verzorgen van uw feestjes, thuis of op lokatie. Bel vrijblijvend voor meer informatie. 9 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Kledinginzameling De kledingkasten kunnen worden opgeruimd! Vrijdag 11 april wordt er weer kleding ingezameld. U kunt de zakken kleding inleveren op donderdag tot 16.30u of op vrijdag tot 9.00 u. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de renovatie van de speelplaats. Speeltoestel De vlag kan uit! Dinsdag 8 april wordt het speeltoestel geplaatst. Tevens ontvangen we dan een verplaatsbaar voetbaldoel. Dit hadden we niet voor elkaar gekregen zonder de inzet van de kinderen, ouders en andere dorpsgenoten. Geweldig! We hopen de speelplaats stukje bij beetje aantrekkelijker te kunnen maken voor de kinderen. We sparen nu weer driftig verder voor een nieuwe aanvulling. Creativiteit Eén van de vier speerpunten van onze school voor de komende 4 jaar is de ontwikkeling van creativiteit. Dit schooljaar schenken we extra aandacht aan handvaardigheid en tekenen. Inmiddels hebben we een studiedag gehad waar we veel opgestoken hebben over hoe we de lessen vorm kunnen geven en hoe wij hierin een goede doorgaande lijn kunnen ontwikkelen. Samen is er goed gekeken naar de doelen, per basisgroep, die wij nastreven op het gebied van tekenen en handvaardigheid. Dit is inmiddels vastgesteld. Verder wordt er nu geëxperimenteerd met verschillende methodes zodat wij op basis van praktijkervaringen een goede keuze kunnen maken voor een methodiek tekenen en handvaardigheid die uiterst begin van volgend schooljaar aangeschaft gaat worden. Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek' dansjans@wxs.nl Raadhuisstraat 6 5801 MAVenray Speciale honeymooncursus zondag 13 april a.s. ook voor de overige gasten zeer geschikt.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 9