DorpsMaLcl voor C<aslteirar<ay KERK BERICHTEN Redactieadres: Castelostraat 20a 8571890 e-mail: deschanscastenrav@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 8571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 15 09 april 2008 Zaterdag 5 apr. 19.15 uur: Overleden ouders Martin Haegens en Anna Haegens-Vullings Thei Seijkens en overleden familieleden Misdienaars: Anne, Maud, Jaimy en Jessie In voorkomende gevallen(b.v. bediening) kunt u terecht bij de portier van het ziekenhuis op tele-foonnummer 522222 of bij onze secretaris Annemie Drüggen(tel. 571862). Groeten uit Heythuysen Van deze gelegenheid wil ik gebruik maken om al degenen te danken die op welke wijze dan ook - een handdruk, een kaartje of attentie - hun erkentelijkheid hebben getoond bij gelegenheid van mijn afscheid op of rond 10 februari jongstleden. Aan dit feestelijk afscheid bewaar ik goede herinneringen, evenals aan de tien jaar die ik te midden van u heb mogen doorbrengen. Ook dank aan degenen die aanwezig waren bij de installatie in Heythuysen. Wat mijn gezondheid betreft gaat het prima zoals u kunt concluderen uit mijn deelname aan de halve marathon in Venlo. Voor de geïnteresseerden: de richttijd van 1:45 heb ik gehaald, het werd zelfs 1:35:35 en daarmee ben ik de grote meute voor gebleven. Alles over de uitslagen, die zelfs per woonplaats te vinden zijn, kunt u zien op www.venloop.nl. Maar terug naar Heythuysen: na zo'n zes weken voel ik me hier aardig thuis. Mede door het werk natuurlijk waardoor ik al snel veel mensen heb leren kennen. Ook heeft het vormsel reeds op 14 maart plaatsgevonden en is er de kennismakingsviering geweest met communicanten op 16 februari en een gezinsmis met palmpasen (zo'n 600 mensen bezochten deze). Er zijn twee basisscholen in het dorp; op elke school zitten zo'n dertig communicanten die ik wekelijks bezoek. Er zijn tal van verenigingen, van harmonie en voetbalclub tot en met atletiekvereniging. De jaarvergadering van de Ouderenvereniging heb ik inmiddels bijgewoond. De parochie zelf kent zo'n 150 vrijwilligers. De aantallen zijn wat anders dan ik gewend was, maar ook dat zal wel wennen. Van de deken in Thorn krijg ik in ieder geval de kans om me tot de zomer te concentreren op Heythuysen. Dan komen er dorpen bij als Leveroy en Grathem. Bij het volledige cluster in oprichting horen ook nog Baexem en Kelpen-Oler: die liggen nog in het verschiet. Kortom, werk in overvloed. Nogmaals dank voor de prettige jaren, waarin ik ook veel ervaring heb mogen opdoen. Het ga u allen goed, met Gods zegen en ik hoop u bij gelegenheid nog eens te treffen. Met vriendelijke groeten, pastoor H. te Boekhorst

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 1