4 ----- 'Svl 5 http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel y\ A, Generale VoorstelHna Afgelopen donderdag 21 februari was de generale voorstelling voor de leerkrachten en de jongens en meisjes van de bovenbouw van basisschool "De Stek". Wij vonden jullie een enorm fijn publiek, jullie lachen, het klappen en de leuke berichtjes in onze gastenboek zijn top. Hartelijk dank dat jullie hieraan meegewerkt hebben en we hopen dat wanneer wij voor voorstellingen gaan plannen, jullie weer ons publiek willen zijn bij de generale. De voorstellingen zitten er op: het was geweldig. De drie voorstellingen van de klucht "Er loopt een streepje door" behoren alweer tot het verleden. Gezien de vele positieve reacties die wij als Toneelgroep in ontvangst mochten nemen, kunnen wij concluderen dat het zeer geslaagd was. De reacties van u als publiek tijdens de uitvoeringen, maar ook het enorme applaus, zowel tussendoor als op het einde, was werkelijk schitterend. Ook de kreten "het was geweldig", "ik heb echt genoten", "ooh, wat hebben we heerlijk zitten lachen", "wij vonden het van het begin tot het eind heel boeiend en heel leuk", "iedereen zat geweldig goed in zijn rol'dat is prachtig om te horen. Dat geeft een kick. Een pluim voor alle spelers, in het bijzonder de debutant, maar ook voor de regisseur, souffleur en de decorbouwgroep. Een woord van dank aan alle sponsoren voor hun bijdrage, maar uiteraard ook dank u wel aan Ger voor het verzorgen van het geluid. Piet voor de video-opnames en niet te vergeten alle medewerkers die een steentje hebben bijgedragen aan het doen slagen van alle drie de avonden Verder willen wij ook u als publiek, hartelijk dank zeggen, dat u in zulke grote getalen bent gekomen, het was werkelijk geweldig. Want u als publiek bent degene waar wij het voor doen en zonder jullie kunnen wij niet spelen. Hartelijk Dank allemaal!! Mocht u graag foto's willen bekijken van de uitvoeringen, dan kunt u deze vinden op onze website. Als ze ten tijde van het verschijnen van dit bericht nog niet geplaatst zijn, zullen ze op korte termijn op de site worden gezet. Afscheid van 2 actieve spelers Helaas hebben twee van onze spelers aangegeven te zullen stoppen met het actief toneelspelen, te weten Jac Vennekens en Henk Classens. Dat wil zeggen in ieders geval voorlopig, want wie weet gaat het toch nog een keer zo hard kriebelen dat wij, maar ook u, ze weer op de bühne ziet verschijnen. Ze blijven beiden lid van de vereniging en zullen ook de nodige ondersteuning blijven geven. Zowel Jac als Henk zijn sedert de heroprichting in 1983 actief geweest als speler. Hartelijk Dank Jac en Henk voor al die gezellige, mooie, leuke maar ook leerzame jaren. Gastenboek bil website. Sinds kort hebben ook wij als Toneelgroep een gastenboek bij onze website. Wij zouden het heel mooi en leuk vinden, als u uw reacties, berichtjes e.d. hierin zou willen vermelden. Hebt u geen internet, maar zou u toch graag iets geplaatst zien namens u, vraag dan gerust een van onze leden. Zij zullen het met alle plezier namens u vermelden. Agenda. Dinsdag 25 maart 2008 Jaarvergadering en evaluatie T' Janeelawep Vondel f"°w\

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 5