:Mededelingen: DE SCHANSEKNUPPELS GABBLE Rob Marisa Alaafü! Woensdag 30 jan. Vrijdag 1 f eb. Zaterdag 2 feb. Zondag 3 feb. Maandag 4 feb. Alvast enne kei goeje carnaval toewense. Dinsdag 5 feb. Woensdag 6 feb. 13.00uur: Zaal klaarzetten: Jac, Bart, Arie, Hans. 18.30uur: Alle leden aanwezig. Na afloop poetsen: Arie, Ivan, Ellen, Anja, Leo, Daan, Hanny, Ton, Thijs A. 13.00uur: Alle leden die tijd hebben naar "DE Wis". Na afloop de zaal leegruimen en klaarzetten voor het jeugdbal. 19.00uur: Bijeenkomst in café de Koster voor de Heilige Mis. Aansluitend jeugdbal in "De Wis". lO.OOuur: Poetsen en klaarzetten voor het Optocht bal, Ton, Maikel, Thijs, Roel H, Jeugdraad. 14.00uur: Verzamelen bij Cor Hendrix voor deelname aan de optocht. Na afloop de plaats opruimen en optochtbal. lö.OOuur: Oberen tot einde optochtbal: Ivan, Francien, Marly, Hanny, Lon, Twan, Caro, Xavier, Anjo, Jacqueline H, Ton en Arie lO.OOuur: Poetsen na het optochtbal en klaarzetten voor de Beste Knuppel, Bart, Jacqueline Cl, Inge, Anjo, Niek, Johan, Tom en Rene 14.00uur: Jeugdraad rijden naar de optocht in Venray, Roel H, Maikel, Thijs, Daan en Bart 19.45uur: Verzamelen in café de Koster voor Beste Knuppel. 9.00uur: Poetsen voor het Kienderbal: Leo, Francien, Lon, Jacqueline H, Dirk, Thijs, Sjekkie ll.OOuur: Oberen tijdens Kienderbal: Sander, Hanny, Arie, Truus, Jac H, John, Joep, Daan en Ger. Aansluitend gezamenlijk poetsen en klaarzetten voor de Boerenbruiloft. ló.OOuur: Eten in "De Wis". Tijdstip onder voorbehoud. 18.49uur: Verzamelen in "De Wis" voor de Boerenbruiloft. 13.00uur: Gezamenlijk poetsen. 19.00uur: Verzamelen in café de Koster voor de H-Mis. Na afloop Herringschelle in café de Koster. Bej deze wille wej os Cassels boerebruudspaar De kammeruj: René A Hilda, tAarco A Ellen, Ed A Jolein, Roel A Bianca, Pepijn A Linda, Willy A Winke, Ed A Petra, Leon, Rick A Sindy, Xavier A Monique, Steffan A Silvia, Freek A Femke, Denny A Inge, Sander A Wendy 7

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 7