r. i/W n PG NEJS VAN NESKE http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel \-a Afgelope week war ik ien dat gebouw achter de kerrek, de Wis hiet dat ding geloof ik. ik was feitelijk as speciale gast uitgenodigd vur de bonte-aovonde. Nou ja speciaal was het zeker, want der war gar genne bonte-aovonde. Wel was er een groepje mensen aanwezig die same aan het speule waren op de bühne en de grootste lol han. Volgens die minse war ik of en week te vroeg of en week te laat, maar optied, dat zeker nie. Gelukkig han ze wat medleeje mit mij en mocht ik dur efkes beej gon zitte en kreeg ik ok nog urst een bekske koffie voordat ik wer naor huus kos gaon. As ge zo aanwezig bint huurde wel vanalles. Zo han ze het stieeds over een streepke dur door. Ik denk bij mezelf rustig drinken, want daar mot ik ut mien va wiete. Wie het dur hier allemaal een streepje dur of waar kumt die streep. Het ut iets mit de heriendeiling van de gemeentes te maken of is dur en onenigheid binnen het dorp zelf, wordt er een streep door Castenray gezet, dat het opgeheven wordt. Allemaal vraoge, maar nog gen antwoorden, dus slurrup ik af en toe kleine bietjes aan mien bekske koffie en zet mien oren op scherrup. Dat wil ik wiete hoe dat zit. Gelukkig kreeg ik nog en twedde bekske, zodat ik ollie now dit nejs kan vertelle, want ik heurde van alles. Zo han ze ut er durover dat wannier geej ien november 2007 of december 2007 en kaartje vur eur geplande veurstelling had gekoch bej "De Koster", ge tege ienlevering van dit kaartje ow entreegeld trug kunt kriege. En ok dat vur 22, 23 en 24 februwarie tege din tied nije kaartjes te verkriege zulle zien en ok te reservieren. En wiste gillie dat die groep mense die daor op die bühne staon hun uterste best doen um alle drie de bedrieve, zoas ze dat noeme, achter elkaar zette. Wat vur bedrieve dat zien, bin ik jommer genoeg nie achter kunne kome. Verder heb ik nog gehuurd dat ze iets gaon bouwe op de bühne, op vriedag de 8e februwarie gaon ze um zeuve oor saovonds iets ophale. Daagsternoa wille ze der dan mit verder goan. Ik verwach dat dat iets mit die drie bedrieve te make het, maja dat wiet ik nie zeker. Trouwens as gillie now dinke doar wil ik meer van wiete of ge wilt dur zellufs beej zien en heure, dan kunde dat dur geve aan ien van de leeje. Iets anders vremds wat ik begrepe heb, is dat dat gruupke nog maar 2 keer onder eur zelluf zien en dat dan gans Casele, wat zeg ik, gans gemeente Venroy, Horrus aan de Maas, Serum, Mieldere-Wanssum, eigeluk wel iedereen die wil op vriedag de 22e, zaterdag de 23e of zondag de 24e februwarie meuge kome kieke hoe zeej zo gezellig mit elkaar speule. Ge mot tegge dit tied dan wel en kaartje kope. Ik hoop dat gillie got kieke, want hut liekt meej echt leuk te wurre Misschien kunde meej dan wel enne kier loate wiete wat gille dur van vond. As ge ieen van die minse aansprekt, zorge die wel dat ik ut te hore krieg. Och en misschien zorrug ik dat ikzelf dur ok bin, want eerluk gezet bin ok ik wel en bietje nejschirig gewoorte. Fijne daag allemaol. Alaafü Agenda. Vriedag 8 februwarie 2008 Zoaterdag 9 februwarie 2008 Woensdag 13 februwarie 2008 Woensdag 20 februwarie 2008 Donderdag 21 februwarie 2008 Vriedag 22 februwarie 2008 Zoaterdag 23 februwarie 2008 Zondag 24 februwarie 2008 Decor ophale Opbouwen decor Repetitie Repetitie Generale Veurstelling Veurstelling aanvang 20.00 uur Veurstelling aanvang 20.00 uur Veurrstelling aanvang 19.00 uur \*5l =1 F Speciale editie Jmedg-ioep Vondel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 17