t AN ALLE DEELNEMERS VAN DN OPTOCHT. Wil iederieën die mitduut fin d'n optocht zien eige afval opgerumeül (Langs de ganse route) Diegene die mit en voertuig mitdoen, raoje wi-j fin um dit bi—j eur verzekering te melde. Verder wense wi-j alle deelnemers veul succes mit de vurbereidinge en enne biëstig schonne optocht toegewenst C.V. "De Schanseknuppels" Vervolgpagina korfbal en het publiek liet ook een zucht van emotie en blijdschap ontsnappen! Heerlijk, 2 punten die we o zo hard kunnen gebruiken! Dit geeft ons moed en hierop gaan we na de carnaval dan ook voortborduren! Wij wensen iedereen een fijne carnaval en tot 10 februari, dan spelen we wederom tegen een naaste concurrent, Flash 1 Tot 15.30 uur in 't Brugeind Meerlo dan, ALAAF! Groetjes SVOC'Ol Jacoba van Kuijck-Theeuwen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede, dat na een geduldig gedragen lijden, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze zorgzame mam en lieve oma echtgenote van Harrie van Kuijck Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Castenray, 26 januari 2008 Pastoor Verheggenstraat 21, 5811 BM De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 31 januari 2008 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Matthias te Castenray, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het r.k. kerkhof aldaar. Bijeenkomst voor de uitvaartdienst in de kerk om 10.15 uur. In de avondwake van woensdag om 18.00 uur in de bovengenoemde kerk zullen wij ós mam bijzonder gedenken. Mam is opgebaard in Uitvaartcentrum Horst aan de Dr. van de Meerendonkstraat, waar u afscheid van haar kunt nemen, woensdag na de avondwake. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor beide diensten achter in de kerk.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 13