SVOC Senioren. Katholieke Bond van Ouderen - Castenrav V ernielingen JENNISKEÜIS Cursus Schilderen De cursus schilderen start op Maandag 31 Maart, n.m. 14.00 uur. Er is nog een plaats vrij, heeft iemand interesse neem dan contact op met Noor Jacobs tel.571523. Bezoek Freulekeshuus 13-02-2008. Speelgoed van vroeger. Op woensdag 13-02-2008 brengen we een bezoek aan het Freulekeshuus waar de tentoonstelling "Speelgoed van vroeger"te zien is. De gids en de entree wordt uit de kas betaald. Dus er zijn geen onkosten aan verbonden. Het vervoer met de auto regelen we met de deelnemers. Opgeven voor deelname t.m. 06 Februari bij het bestuur. 50+ Zitting 30 Januari a.s. Volgende week Woensdag 30 Januari is weer de 50+ Zitting die aan de 50+ mensen wordt aangeboden door de Carnavals vereniging, De artiesten zijn druk aan het werk om er weer een knal avond van te maken, dus houd deze avond vrij en leg de carnavalskiel en pet alvast klaar. Wij rekenen op een volle Wis. Aanvang 19.00 uur. Helaas hebben wij moeten constateren dat er in de avonduren en in de weekenden rondom de school veel vernield wordt. Dit vinden wij als schoolteam erg jammer, omdat wij steeds opnieuw moeten investeren in dingen die al dan niet opzettelijk vernield worden. We zouden het daarom erg op prijs stellen als u, indien u dit opmerkt of ziet, hier melding van maakt op school zodat wij dit verder op kunnen pakken met de politie conform convenant veilige school. Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek' AUTO MOTOR RIJSCHOOL Erkende bromfietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Theorieopleidingen: persoonlijk les! Telefoon 0478 571876 7 Tot en met 3 februari zijn er tot op heden geen wedstrijden gepland voor onze teams. V0ETBA1H S

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 7